Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Bugün saat 7:00 gibi planarlara giderken speed of typhon almıştım ve yürüyerek gidiyordum önümde giant wardı adamlarınızdan xD4RKx gibi birisiydi heralde ks yapıp elinden aldım fakat sonradan bana anannı bilme ne yaparım gibi laflar söledi bende terbiyeni takın dedim oda sanane lan dedi bende ks nükercilerin işi dedim ve bu duruma da çok kızdım tekrar sölüyorum adamlarınıza terbiye verin elin gavuruna bile ks yaptıgımda no ks plzzz gibi laflar dio...

ben senin amacını anladım senin amacın forumda tartışma ortamı yaratmak o adam sultans guildinden değildi belki misal guildi sultans değişldi gavur guildidi misalozaman foruma o guildin ismi adamlarınıza terbiye vermi diyecektin. gene aynı şey fazla sorun yaratmak istiyorsun uyarı alabilirsin!

Tartışmak deil adamının benden özür dilemesini vede daha dikkatli olmasını istiyorum bu arada sen sultans dan deilsen bakma vede yazma tek sultans diom.

olurum olmam kardeşim ben sadece sana gerçekleri sölüyorum. başka guildden olsa ne oalcaktı bunun için tüm sultansı suçlayamazsıngit oyunda barışın oyunda söle nie burdan sölüosunki :wink1:

jasmindemir demiş ki:
olurum olmam kardeşim ben sadece sana gerçekleri sölüyorum. başka guildden olsa ne oalcaktı bunun için tüm sultansı suçlayamazsıngit oyunda barışın oyunda söle nie burdan sölüosunki :wink1:
Senin türkçenmi kıt tüm sultansı demiyom ki sultans guildi adamınıza terbiye verin buraya boş boş post kasmak için yazıyosan yazma :evil: :evil:

ferosero demiş ki:
jasmindemir demiş ki:
Senin türkçenmi kıt tüm sultansı demiyom ki sultans guildi adamınıza terbiye verin buraya boş boş post kasmak için yazıyosan yazma :evil: :evil:
Ferhat sakin abi tamam.

ferosero demiş ki:
Bugün saat 7:00 gibi planarlara giderken speed of typhon almıştım ve yürüyerek gidiyordum önümde giant wardı adamlarınızdan xD4RKx gibi birisiydi heralde ks yapıp elinden aldım fakat sonradan bana anannı bilme ne yaparım gibi laflar söledi bende terbiyeni takın dedim oda sanane lan dedi bende ks nükercilerin işi dedim ve bu duruma da çok kızdım tekrar sölüyorum adamlarınıza terbiye verin elin gavuruna bile ks yaptıgımda no ks plzzz gibi laflar dio...
Demek oyLe.. Butun ExtraLoob Halkı Okusun Bunu.. Bu xxxD4xxx Denilen Sahis Dun Aksam Bana Kufur Edip 10 Dk Siteye Koymamam İcin Yalvarmisti Bana Madem Siz Baslattiniz Butun Turkler Gorsun Bunu... :!:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
serkansalman demiş ki:
ferosero demiş ki:
Demek oyLe.. Butun ExtraLoob Halkı Okusun Bunu.. Bu xxxD4xxx Denilen Sahis Dun Aksam Bana Kufur Edip 10 Dk Siteye Koymamam İcin Yalvarmisti Bana Madem Siz Baslattiniz Butun Turkler Gorsun Bunu... :!:

- Resim Silinmiş.
"Lan bi sie" dedi diyemi siteye koydun :?!!!

bi giant için olacak iş değil böyle küfür etmek . . . acaba bu tür arkadaşların amacı ne ? küfür ettin ne oldu ? item sana çıktı ooo sos çıktı ee noldu ? küfüre değdi mi ? hayır.

union da da çok fazla küfür olmaya başladı rahatsız olmaya başladım adamın her sözünün başı a... olmaya başladı ben blackcompany deyim görünüşe göre sırf küfür yüzünden çıkıcam guildden millet in ettiği küfürü görmek zorunda değilim.

sana da hak veriyorum özür dilemesi gerekli artık giant için ana bacı küfür ediyosa o arkadaşın beyin yaşından ve amacının ne olduğundan şüphe etmek gerekli.

WeAre

Buralıyım
madem siz başlattınız
- Resim Silinmiş.

ferosero demiş ki:
Bende yazarim boyle konulari nerde Kaniti?

sleepydragon demiş ki:
bi giant için olacak iş değil böyle küfür etmek . . . acaba bu tür arkadaşların amacı ne ? küfür ettin ne oldu ? item sana çıktı ooo sos çıktı ee noldu ? küfüre değdi mi ? hayır.

union da da çok fazla küfür olmaya başladı rahatsız olmaya başladım adamın her sözünün başı a... olmaya başladı ben blackcompany deyim görünüşe göre sırf küfür yüzünden çıkıcam guildden millet in ettiği küfürü görmek zorunda değilim.

sana da hak veriyorum özür dilemesi gerekli artık giant için ana bacı küfür ediyosa o arkadaşın beyin yaşından ve amacının ne olduğundan şüphe etmek gerekli.
+1 ?!!!!!!!

Youran noldu kaç kere özür diledim saten ben bi s*e git yhaa yı sana yazmadım arka yazdım o maymunu satıyomuda ark yazmıştı.Söle kaç kere özür diledim ve sende aFk dedin ?

- Resim Silinmiş.[/quote]
"Lan bi sie" dedi diyemi siteye koydun :?!!! [/quote]

ßen en azindan kanit gosteriyorum Arkadasinin Sallamadigini Kim Bilio??? Kaniti NERDE??? oldie

Ya başlatma terbiyenden bu yaştan sonra senden mi terbiye öğrencem en ufak bişeye ana bacı düz gidersiniz ettim doğrudur ama zerk açmışım türküm canından da götürmüsün körmüsün be adam haa eğer oyunda olan herşeyi yazcaksak o kadar çok şey koyarımki buraya o zaman küfürü kim ediyo kim terbiyeli görrüs
neymiş ks nukercilerin işiymiş kim dio bunu? ks eziklerin işidir ok hadi muhattabım değilsin bidakine pk olacam bıktım artık her vurduuma ks yapılıo iyice zıvanadan çıktı bu ksciler

Youran nerdemi kanıtı adamına sor bakam demişmi dememişmi die ama dememiş derse günahı ona hayatta affetmem günahını bu konuyudu tartışma için açmadım adamın özür dilemesi içn açtım çünkü bende onun guildinkindenn özür dilemiştim...

asıl post kasan sensin gelmiş brda oyudna ne olduysa 1yaratık kesse ne kesersen kes hmn aktarıosun ve paylaşım diosun :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: git orda konuş nie forumda tartışıosun :?: :?: :?:

serkansalman demiş ki:

- Resim Silinmiş.
"Lan bi sie" dedi diyemi siteye koydun :?!!! [/quote]

ßen en azindan kanit gosteriyorum Arkadasinin Sallamadigini Kim Bilio??? Kaniti NERDE??? oldie[/quote]
Bide kanıt demişsin adamın kendisi sölüyo.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt