şu anda bu topic i bilen 11 kişi var . Guildden bu olayı bilmeyenler var . Onlarda öğrenince en az 25 kişi olur .

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
öğrensinler lütfen bu güne kadar birçok guilde açtık lakin hiçbiri kullanamadılar imkanlarını sizleri ince eleyip sık dokuyorum ki NWO gibi yıllarca kalacak bir bölüm olsun ^^

extraloob guildimizde 50/50 kişi var coğuda ya noticeye bakmıo yada inanmıo böyle bir bölüm açılcağına siteye girmek istemiyor hatda bazılarıda siteye girmeye korktuğu için yazmıo =) karışmak gibi olmasında ben senin yerinde olsam bölümü açarım cagdass yani suicastın masterınada eğer verilebiliosa o bölüme üye alma üye cıkarma yetkisi veririm 1 ay denerim çünki bölüm açılınca bizim guildin siteye hücum etceğine eminim bide çağdaş o notice biraz zayıf olmuş yani ben siteye girmesem anlamıcan ne olduğunu düzeltelim onuda bitirelim işi =)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Crusin demiş ki:
extraloob guildimizde 50/50 kişi var coğuda ya noticeye bakmıo yada inanmıo böyle bir bölüm açılcağına siteye girmek istemiyor hatda bazılarıda siteye girmeye korktuğu için yazmıo =) karışmak gibi olmasında ben senin yerinde olsam bölümü açarım cagdass yani suicastın masterınada eğer verilebiliosa o bölüme üye alma üye cıkarma yetkisi veririm 1 ay denerim çünki bölüm açılınca bizim guildin siteye hücum etceğine eminim bide çağdaş o notice biraz zayıf olmuş yani ben siteye girmesem anlamıcan ne olduğunu düzeltelim onuda bitirelim işi =)
ok bugün açıyorum denemekten zarar gelmez 1 ay dediğin gibi yapalım bakalım :wink1:

extraloob demiş ki:
Crusin demiş ki:
ok bugün açıyorum denemekten zarar gelmez 1 ay dediğin gibi yapalım bakalım :wink1:
bölüme istesem 100 kişide sokarız ama cogu kişinin aklında extraloob a gırmeyın charınız hacklenır gibi birşey war bu imajı duzeltmek ıcınde pacificte calısıcagımıza emin olabilirsiniz...

Özellikle Pacific'te Extraloob dan birşey indirmeyin , içinde trojan var charları hackliyor gibi saçma düşünceler var . İnşallah insanlardaki bu yargıyı değiştirebiliriz ve Kimin gerçek bif forum sitesi olduğunu herkes anlar..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
cagdass, liderliğinde suicast özel rütbeleri verilmiştir ve özel bölüm açılmıştır hepinize hayırlı olsun diyorum tadını çıkartın bölümün.

Ps : üye alımlarını çağdaş yapabilir takıldığında yerde bizlerden birisine sorabilirsin güzelim ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
grup lideri cagdas o sizleri gruba eklemeden özel bölümünüzü göremezsiniz ^^

Derslerimin ağırlaşması ve silkroaddan kopamamam üzerine bilgisayarı interneti yurdumun uzun tatillerine kadar kesinlikle açmama kararı aldım.bölüm ellerimde coşabilirdi ama çok çok nadir uğradığım için net cafelere böyle bişey söz konusu değil. master çağdaş a da sesleniyorum beni banlama :))))) ama suicast üyelerininde bölümü en verimli şekilde kullanacaklarına inanıyorum.hepsi büyük oynayan büyük düşünen kişiler.oyunun mantığını kapmışlar va e pacific de efsaneleşmişler.Çoğu guild yıkılma aşamasına geldi dargınlıklar oldu.bizim guildimizde böyle şeyler olmuyor olmaz da.Ayrıca çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook özlediğim melih mert gökhan çağdaş hepinize selamlar olsun.hasretiniz baya bi koydu bana ama başka türlü de yürümüyor bilirsiniz.neyse çok uzatnadan burada da başarılarınızın devamını dilerim.kendinize iyi bakın Allah'a emanet olun görüşürüz can parçalarım...
burak

sınavlar bitince geri gel bro özletme kendini daha +7 basıcan glavie ye xD

Yukarı Alt