1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Şuanki Durumda Ne Yapmalıyım

1. mrtcnt

mrtcnt Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Uzun süredir sro oynamıyordum. 100 yeni gelmişti son oynadığımda. Bu aralar bir charla tekrar başladım oyuna ancak uzak kaldığım için birkaç sorum olacak.
    1) Chara nasıl bir set yapmalıyım? 120 geleceği için sıradan +5 bir set yeterli olur mu şimdilik?
    2) Şuan 12d itemler özel bir şekilde basılıyor. 120lv gelinde 12d itemler moblardan düşecek mi?
    3) Bir de 120lv ne zaman gelecek? Şuan char 106lv 120 gelmeden 110a yetişecek zaman var mı?
    Cevaplayanlara şimdiden teşekkür ederim

2. Anonymous

Anonymous Guest

1: karekterine göre bir set yapmalısın karekterinin ne oldugunu söylemedigin için bi cevap veremiyorum
    2: 12 dg itemler 111-114-118 olarak düşecek ama magic, rare ve legend düşecekmi o konu şüpheli
    3: muhtemelen bu hafta gelecektir diye düşünüyorum olmadı önümüzdeki hafta kesin

3. mrtcnt

mrtcnt Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    set konusunda garment tabii ki str bow char. sadece 12d geleceği için şuan iyi bir set yapayım mı yoksa update gelmesini mii bekliyim diye soracaktım

4. Anonymous

Anonymous Guest

iyi bir set yapman rahat kasmanı sağlayacaktır ama cabuk lvl atlarım para sıkıntım var diyorsan normal bir set yapıp paranı biriktirip updateden sonra set yapman daha mantıklı çünkü ilk itemler 111 lvl ile geliyor 111 itemleri dizip blue ve + ları basarsan nova setten daha sağlam olacagı kesin

5. IorıYAGAMI

IorıYAGAMI Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    111-114-118 item düşeceği bilgisini nerden aldın acaba ? Bana göre item felan düşmeyecek yoksa 11d itemleri ne diye 12 ye çevirme gibi bir işin içine girsinler. Ayrıca o kadar coin topluyo millet seti çeviriyo felan adam 118 set takacak, milletin harcadığı yaklaşık 50 bil gold günlerce zaman boşa mı gidecek. Bence 12d item düşmeyecek en azından rare ve legend değerinde olmamaları lazım.

6. SuN_sTaFF

SuN_sTaFF Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    rev6 item db bölümünde 111 114 118 weaponlar var :thumbsup:

7. mrtcnt

mrtcnt Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    50 bil gold?? oyundan baya uzak kalmışım galiba. o kadar harcayan var mı gerçekten?

8. IorıYAGAMI

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Var 1 gold coin 200-250m civarında silver coin ise 30-40m civarı bütün seti tamamlamak için 94 Gold Coin 197 silver Coin gerekiyor. yani 25 bil felan eder 5 bil da takı seti onun coinleri ayrı satılıyor sadece kolye için 967 arena coin gerekiyordu sanırım tanesi 2m dan 2 bil eder yani. 30 bil ettimi toplam daha silah yok işin içinde :) mısır silah 7-8 bil eder 37 bil etti. bu seti +7 yapmak için kaç immo gider ortalama :) sende 20 ben diyim 40 :) sadece silaha 20-30 immo harcayan arakdaşlarım var. Yeterince pahalı oldu sanırım :) legend sete + ve mavi basma olayına hiç girmicem yoksa oyunu bırakırsın yine :D bir tane 12d durability stone Hera da 100m a satılıyor str 70-80m gerisini sen hesapla

9. IorıYAGAMI

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Rev6 nın db sinde ne olduğu hiçbişeyi kanıtlamaz. Novaları uzun zaman sos olarak gösteren bir db leri var. Nova gelmeden novanın geleceğini bilemekdiklerine göre bunu da bildiklerini düşünmem için bir sebep yok.

10. mrtcnt

mrtcnt Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Neler olmuş bu oyunda yaw. Öğrenmem zaman alacak. Coin olayını falan pek bilmiyorum. Ben de sevinmiştim 1b 25tl olmuş ucuzlamış diye. :roll: :roll:

11. SuN_sTaFF

SuN_sTaFF Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    coinlerle alınan immortality setsiz oyun oynanmıyormu sanki? +5 fb setini yaparsın oynarsın. nova +5 setini de yaparsın az daaha sağlam olsun dersen 2bye. he buarada 1bnin 25tl oldugu sitenin linkini alabilirmiyim özelden :beer:

12. mrtcnt

mrtcnt Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hemen atıyorum :mrgreen: Aslında 25 abarti oldu biraz 28 tl aslında sonradan farkettim

13. mrtcnt

mrtcnt Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir sorum daha olacaktı yeni konu açmayayım dedim. Yine uzun süredir sro oynamadığım için bilmiyorum. 106lv bir bow charın ideal solo ve partili kasma hızları nelerdir?