ya arkadaşlar guilde bi resim koyamadım ilk koydum beyaz kaldı şimdide program yaptım resimleri format ebat hatası diyor hiç koyamıyorum biri yardım etsin ne olur!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: summer4: summer4: summer4:

ilk koyduğun beyaz geçerli biraz beklemen gerekirdi birde bottan girdiysen beyaz olarak görünmesi normal.

önceki actıgın konuda gereklı bılgıler ve lınkler hatta 12000 adet guıld resmının oldugu arsıv ı gonderdım. Gereksiz Konu acmayınız. Gerekli Bilgiler Önceki Konuda mevcut

Resmin beyaz olması durumunda oyundan gir-cık yapmalısın

tamam peki ama programdan yaptıklarım format kabul etmiyor arşivdekileri direk mi koyucam anlamadım:S

oyun ile ilgili bütün programları kapat normal şekilde oyunu aç guild master olan chara giriş yap. daha sonra guild resmi için guildmark.bmp union resmi için unionmark.bmp şeklinde oyunun kurulu olduğu klasöre resimleri kopyala. resimlerin boyutu 16x16 ve bmp formatında olması gerekli.

sharks16 demiş ki:
yaptım resim koydu şuan beyaz
tamamdır eğer bottan giriş yapmadıysan resminde normalse kısa süre sonra oyuna girip çıktığında resmi normal şekilde göreceksin. :wink1:

sharks16 demiş ki:
yaptım resim koydu şuan beyaz
Herşeyin başı sabır demişler.Değerli memberım sana verdiğim linkleri uyguladıysan sorun yok.Sorun senin bot'tan girmenden kaynaklanabilir.Beyaz görükmesi v.s.Yada ekran kartından da kaynaklanabilir. :popcorn:

joymax kendisine upload edip onay verecek daha sonra görebileceksin.

sharks16 demiş ki:
sembolü bota girmeden koydum artık bottan girebilirmym?
Arkadaşım sadece sabır bu sorun bilgisayarından kaynaklı da olabilir.Ya da bottan girdiğin için genelde sbot'ta olur bu resim geç gelir yada hep beyaz görükür.

sharks16 demiş ki:
sembolü bota girmeden koydum artık bottan girebilirmym?
girebilirsin ama resmi kontrol etmek için ya normal giriş yapmış bir oyuncu arkdaşına soracaksın yada kendin normal giriş yapıp deneyecekin :)

ayni hata bendede war.bottan felanda girmedim.1 hafta oldu hala beyaz.ne yaptiysam beyaz görünüyor.256 renk yaptim,diger formatlari denedim olmuyor

Takımı
Besiktas
Oyunda son gelen 1.295 güncellemesiyle bi hata oluştu yani guild union logoları aşırı geç derecede yükleniyor.Yani beyaz olarak gözüküyor.Sorunu yetkililere ilettik.Ne zaman çözerler bilemiyoruz.Bekleyiniz.

Yukarı Alt