Şu oyundan Bazı Bebe Turkler Yüzünden Bıktım ARtık ya.. Bu bebeler ne zaman ögrenecekler adam gibi oyun oynamasını ya .. bıktım su guzelim oyundan artık ya .. yabancılar su bebeler yuzunden turklerı sevmıyor nikim de turk var die kac partiden banlandımya .. yemın ediyorum sunların yuzunden oyundan sogudumya taxi atıyorlar 15 dk oldu bitti senın diyor ...yanımda osla agzını burnunu kırıcam ya deli ediyorlar beni...

,,,,,,

bunlar isroda 20-30 lvl anca kasabilen adamlar bu prevete serverlarda 90 olunca böle artist olurlar birden yaşları 12-15 genelde :D

kingbow demiş ki:
bunlar isroda 20-30 lvl anca kasabilen adamlar bu prevete serverlarda 90 olunca böle artist olurlar birden yaşları 12-15 genelde :D

Aynen Hayatında Adam Gibi Zorlu Çar Kasmamış Ergenlık Denen Doneme Yeni Girmiş Çoluk Çocuk ßunlar

BEnim Grant namem TaM1TurK hep küfür ediyolar.Ama hepsi bir olsa 1 türk yapmazlar

sample demiş ki:
BEnim Grant namem TaM1TurK hep küfür ediyolar.Ama hepsi bir olsa 1 türk yapmazlar
bunu demen saçma yada başkalarının hakkında kötü düşünmeniz...Siz küfür etmiyormusunuz ? Ben malesef bi tane küfür etmeyen Türkle karşilaşmadim.Belki sizden daha türk ? Düşünmek lazim kelimeleri düşünerek yazin lütfen.

Burda Bunları yazanlara söylüyorum oyunda hiç küfretmedinizmi ??
Şahsen benim çileden çıktığım zamanlar oluyor (90 lv bi adamın 60-70 lv adamlara dalması ) adama dururmusun diyorum hemen küfrediyor . Bende küfrediyorum bu gibi kişiler bana küfredince . Eminim Sizde ediyorsunuzdur ...

Yukarı Alt