1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Şu Değişiklikler Çok İyi Olurdu ... Lütfen Okuyunuz ...

1. stig1453

stig1453 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    - Geçerliliği biten kendi açtığımız konuları kendimiz silmek için o bölümün ilgili kişisine açtığımız konu üzerindeyken "Silmek İçin Bildir" gibi bir seçenekle silme isteme nedemizide belirterek silebilmeliyiz. Böylelikle sitedeki geçerliliği kalmamış, bilgi içermeyen kirli karmaşık mesajlar bir nebze olsun azalmış olur.
    - Sağ üstteki "Kendi Mesajlarınız" kısmı çok iyi düşünülmüş ancak geliştirilmesi gerekir. Tamam ilgili olduğumuz konulara çok iyi bir şekilde ulaşabiliyoruz ancak takip etmek istemediğimiz konuları seçerek o bölümde çıkmasını engelleyebilmemiz lazım. Günde 20-30 farklı ayrı konuya mesaj yazan arkadaşlar için çok iyi olacağını ve katılımın artacağını düşünüyorum. Ya da konuya yorum yazarken bir CheckBox sayesinde "bu konuyu takip et" gibi bir seçenek konularak olaya baştan müdahale edilmiş olur.
    - Kilitlenmiş ve insanları kandırmaya yönelik konuların ayrı bir bölüme taşınması gerektiği kanaatindeyim.

Diğer tüm yönleriyle sitemiz bence mükemmel, şuan sürekli takip ettiğim ve ciddiye aldığım 2 forum sitesinden birisi. İyiki varsınız, iyi çalışmalar...

2. Rocky

Rocky Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Publicist
    :wink1:

3. Wax Whine

Wax Whine   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Söyler misin bana, alıntı yaptığın yazıda bildirimler için açılmayacak diye bir şey yazıyor mu?

4. Rocky

Rocky Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Publicist
    Silmek için bildir bir buton. Butonlara olmaz dediklerini biliyordum. Yanlış mı ?

5. Wax Whine

Wax Whine   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Teşekkür Etme Butonu ,radyo ve +rep olayları yazıyor ilgili konuda. Ben işe yarar diye de düşünüyorum şahsen :thumbsup:

6. Rocky

Rocky Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Publicist
    Siz bilirsiniz..

7. Wax Whine

Wax Whine   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Ama bu bir tek benim kararımla gerçekleşmiyor :D

8. Torquel

Torquel Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    ''teşekkür etme butonu v.b'' denmiş.
    v.b=ve benzerleri; en son türkçe dersini dinlediğim zaman böyleydi ama :P

9. stig1453

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sizler bile bu şekilde gereksiz mesajlar atarsanız millet ne yapsın. Ben sitedeki gereksiz herşeyi kaldıralım diye öneri getiriyor, 2 saat kafa patlatıyorum sen için ufacık bi saçmalık bulup konunun içine ediyorsun . Sağol, çok anlayışlısın, ADMİN lik yakışır sana ...

10. Quensis

Quensis Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence de ilk öneri güzel olur.Ve onun Teşekkür Etme butonuyla ne alakası var çözemedim. :/

İkinci öneri gereksiz bence..

Üçüncü öneri için zaten bir bölüm var.Ama Moderatör ve üst rütbeli kişiler görebiliyor sadece.. :wink1:

11. stig1453

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ama ikinci önerim en çok sinir olduğum şey sitede. Ben isterimki tüm sorunlara hızlı bir şekilde cevap yazayım ama bu sefer "Kendi Mesajlarınız" kısmında bi karmaşa oluyor. Yada şöyle yapılabilir.
    - Bir konuya yorum yazarken bir CheckBox sayesinde "bu konuyu takip et" gibi bir seçenek konularak olaya baştan müdahale edilmiş olur...

Üçüncü öneriyi sadece Moderatör ve üst rütbeli kişiler görebiliyor demişsin. Ben sitede onlarca kilitli ve kandırmaya yönelik mesaj görüyorum. Bunlar bence "Kilitlenmiş konular" ve "kandırmaya yönelik konular vb." niteliğinde ayrı bir yerde olması gerekir...

12. Quensis

Quensis Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

O mesajları görmenin sebebi deneme modların konuyu sadece kilitleyip bir moderatöre bildirmemesidir. :thumbsup:

2. Öneri için de sadece fikrimi söyledim yapılıp yapılmaması yetkililere kalmış birşey. :sfff:

13. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    Birinci öneri zaten forumda mevcut. Mesajı bildir butonuna tıklayarak , derdinizi anlatabilirsiniz.

İkinci öneri için böyle bir kısıtlama getirilmesi gereksiz sonuçta kendi mesajlarınız , mesaj yazdığın her konuyu görüntülemekle görevlidir.

Üçüncü öneri zaten yapılıyor . 1 gün sonra ortadan kaldırılıyorki bunlarda biraz aksaklıklar tabiki oluyor.

14. RoyalFlush

RoyalFlush Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    jeofizik mühendisi
    Kaldırılmasını istediğiniz konuları bildirin,gerekeni yapalım bizde.Görevimiz sonuçta bu.Ama takdir edersiniz ki bizde insanız ve gözümüzden kaçabiliyor,farklı yorumlayabiliyoruz mesajları.Rahatsız olduğunuz mesajları,konuları,vs. bir yetkiliye linki ve içeriği ile bildirirseniz sizde mutlu olursunuz bizde :wink1:

15. Prestij

Prestij Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bizim sizlerden istediğimiz -kendi açtığımız konuyu kimseye pm atmadan sadece konu üzerindeli bir linkle silebilmek (tabi linke tıklayınca o bölümün yetkili kişilerine Pm gidecem ama biz pm atmıcaz anlıcanız) -"Kendi mesajlarınız" olayı harika ama sürekli farklı farklı konulara yazı yazan kişiler için zor. Ordaki gereksiz takip etmek istemediğimiz konulaın görünmesini engelleyebilmeliyiz.