1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Şu aralar server açmayı düşünenlere tavsiye

1. iWalkAlone

iWalkAlone Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci
    Arkadaşlar şimdi sizde biliyorsunuzki piyasada 110-120 cap çok sw'var.Ve bu sw'ler player çekemiyor.Size ufak bir öneri vereyim ve uygulayıp uygulamamak size kalmış.

Yapıcağınız şey

110 yada 100 cap Pwp sw'si.Misalen 100 cap yaptınız.Npc'ye +5 Fb itemleri koyucaksınız.moon ve sun'ları arena coin ile satıcaksınız.Elixir'leride öyle.Battle arena 2 saatte 1 olucak.Alchemy'de biraz kolay olsun milletti uğraştırıp sıkmamak için.Örnek olarak Türklerin açmış olduğu sw'den Adult Online'ye bakabilirsiniz.Orda 0'dan kasıyor ama npc'de yine itemler fb şekilde + basması kolay.Benim şuan oynadığım sw'de aynen böyle.Adam'lar hem parasını kazanıyor hemde millete güzel bir private sw sunuyor.

Kötü yorum yapıcak arkadaşlar yorumlarını kendine saklasın.Ben sadece önerdim o kadar.İyi forumlar :)

2. MadGhost

MadGhost 'Objektif' moderator nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    48
    aklımdan gecenler gibi bişeyler yazmışsın yalnız o kadar cok private server türediki anlatamam çok sıktılar bu işi. Benimde aklımda böyle bir plan var ama düşünüyorum ne yapsam diye sağlam server kuran birini bulmakta bir sorun tabi kısacası uzun bir iş :)

3. Apprehension

Apprehension Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    2 ay kaldı staj bitsin ben kurcam bir private sw sade sunucu yani vds felan diyorlarya hamachisiz ve işletim sistemi nasıl bulabilirim ve sizce ram kaç olmacı vb en iyisi hangisidir bir bilgiverirmisiniz?

4. iWalkAlone

iWalkAlone Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci
    mmo-bilisim-silkroad-server-kampanyasi-t273214.html örnek olarak adamlar sw'ni açıyorlar işte..Ram ne kadar yüksek olursa daha iyi olur.

5. Apprehension

Apprehension Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ben siteden alışveriş yapmıyorum şubesi nerde bunun ?