Advance demiş ki:
Tinus demiş ki:
Mike Shinoda demiş ki:
bir gün bi adam varmış her sou için konu açmış
"soru" değerli sözlük yazarım , "soru"
herhangi bir anlatım bozukluğu vs değil yazarken tuşa basmamış kaideye alınacak birşey değil :wink1:
Sözlük yazmak kolay değildir ki ama.
Sözlükte birşeyler anlatılırken büyük harf küçük harfe yer verilmezse , imla yerine ima yazılırsa , imlalara dikkat edilmezse sen ben yazmış oluruz.
Bildiğim birşey var ki , bu rütbede biri yazıyor ise , yazdığını göndermeden önce bir önizleme yapmalıdır.
Fazla siyaset yapacağımdan demiyorum ama içimde kalmasın ; Herkes işinin hakettiğini yapsa bugün buralarda olmazdık.

Advance

Tinus demiş ki:
Advance demiş ki:
Tinus demiş ki:
herhangi bir anlatım bozukluğu vs değil yazarken tuşa basmamış kaideye alınacak birşey değil :wink1:
Sözlük yazmak kolay değildir ki ama.
Sözlükte birşeyler anlatılırken büyük harf küçük harfe yer verilmezse , imla yerine ima yazılırsa , imlalara dikkat edilmezse sen ben yazmış oluruz.
Bildiğim birşey var ki , bu rütbede biri yazıyor ise , yazdığını göndermeden önce bir önizleme yapmalıdır.
Fazla siyaset yapacağımdan demiyorum ama içimde kalmasın ; Herkes işinin hakettiğini yapsa bugün buralarda olmazdık.
hatasız kul olmaz :rolleyes1:

Yaklasık 3 Aydır Bakamıyordm SilkRoada Haliyle Unuttugum Bazı Şeyler Olmus Ha SAdece Bu Konu Değil Her Konu İçin Bahsediosan Sanırım Burda Bulunan Her Kezin Hakkı Oldugu Gibi Benimde Soru Sormaya Hakkım Var Soru Sorma Değilde Yardım Almaya Diyelim?

Açtıgım Konular Belki Saçma Belki Yersiz Bunun İçin Gerekli Özürü Diledigimi Hatırlıyorum Tekrar Özür Dilerim...

hatalı değilsin bence olabilir hak veriyorum...Bu arada herkez değil herkes olmalı..

Advance

Fundamental demiş ki:
Tinus demiş ki:
Mike Shinoda demiş ki:
ayyy biz aynı kafadan çıktık :mrgreen: benim -de ve -da'nın yanlış yazılışına tahammülüm yoktur asla tolere edememm :p
ikisi aynı olay değil orda yazarken tuşa basamadığından yazım yanlışı gibi olmuş fakat -de -da ' nın yazılışı bilip bilmemek ile âlakalı :wink1:
ps:Rüzgâr :twisted: :P

Advance demiş ki:
ikisi aynı olay değil orda yazarken tuşa basamadığından yazım yanlışı gibi olmuş fakat -de -da ' nın yazılışı bilip bilmemek ile âlakalı :wink1:
ps:Rüzgâr :twisted: :P
amann sen de yanlış mı yanlış işte yanlışları didiklemiş mi didiklemiş SANA KONUŞMAK DÜŞMEZ :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt