çarıma giremiyorum bir başkası girmiş muhtemelen soyuyor çarımı ne yapmam lazım lütfen yardım edin şifresini nasıl değiştirebilirim ve giizli soruyu hatırlamıyorum yardımlarınız için şimdiden tşkler

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tecavüz kaçınılmazsa zevk almasını bileceksin, sen neden gizli sorunu vb. diğer bilgilerini not almıyorsun ki bak gördün mü şimdi ne olacak nasıl charını kurtaracaksın !

Site admini demiş ki:
tecavüz kaçınılmazsa zevk almasını bileceksin, sen neden gizli sorunu vb. diğer bilgilerini not almıyorsun ki bak gördün mü şimdi ne olacak nasıl charını kurtaracaksın !

_FireMaN_ demiş ki:
LordTalker demiş ki:
extraloob demiş ki:
Tecavüz kaçınılmazsa, zevk almasını bileceksin!
Bayıldım. İlk defa duyuyorum bu sözü.
Burda dahaçok şey duyarsın merak etme :thumbsup:
Geçmiş olsun acı acıyı su sancıyı keser bol bol soğuk su iç :twisted:
Bana bazen şöyle yeni üyeymişim gibi davranmıyor musunuz çok gülüyorum vallaha.. :muck:

000007 demiş ki:
Site admini demiş ki:
siz bana yardımcı olmuyorsunuz sadece yargılıyorsunuz başkasını yargılamak çok kolay ben sizden yardım istedim yargılanmak değil

asadasfsaf demiş ki:
Yapacağın Tek Şey o charı kasmaya devam etmemek gizli sorusunu unuttun mu üye olurken attın mı :lol: :mrgreen: :lol:

Tahmin Ediyim Attın :lol:
çarı açalı 6 ay falan oldu hatırlayamıyorum bu kadar önemsememin nedeni çarın 87 lvl olması neyse tşkler

cilgin_peri sen korkaksın...
Onu admin yazmıştı ben ondan alıntı yaptım sen ise benden lan senin gibilerin alayı yağcı....

Yukarı Alt