Morwena

Buralıyım
ehuahau hacım aman bana falan yapmada saldırı sonra gerçekten saldırı olmasın :lolmuch:

Morwena demiş ki:
ehuahau hacım aman bana falan yapmada saldırı sonra gerçekten saldırı olmasın :lolmuch:
dün extra bile zıpladı yaw konuları siliyom diye Rolling Eyes :mrgreen:

Bende yine gitti. :lolmuch:
Yav inşallah geri alınır oyun :lolmuch: . Bugün sadece elemnte 20 m para verdim bastığım tabletlerin yarısından çoğuda yandı :mrgreen:

Şu saat itibariyle oyun hala yokmu acaba çünki pc ye format attım oyunu yeniden yükledim hata verdi tırstım birden updata falan filan slkroad sitesi yazan hatayı veridi

şu an oyun varmı acaba ?

ben oyundayim sabahtan beri oyun hicbizaman kapanmadi bole bisi olsa sitesinde yazardi zaten gereksiz konular acmayin bence bu konu ustune onlarca baslik acildi zaten

Bu yüzden bunca insan kapalı olmasından şikayetçiydi

mesaj atmadan once Kafayı çalıştırda dier topic ve postlara bak kahvekeyfi kahvekeyfi

EXC123 demiş ki:
ben oyundayim sabahtan beri oyun hicbizaman kapanmadi bole bisi olsa sitesinde yazardi zaten gereksiz konular acmayin bence bu konu ustune onlarca baslik acildi zaten
Arkadaşım oyuna girebilsek zaten bişi yazmadık ve bu kaar adam 11 sayfalık bi topic olmazdı ve bu yeni topic de değil ayrıca.

Ve ya benim makine kafayı yedi yada oyun bi hata veriyo bi vermiyo oyuna giriyo ama C9 hatası veriyo buseferde neler oluyo anlamadım Question

Ya hayret bişi bi launcere tıklıyom normal açılıyo kapatım tekrar tıklıyom bu hatayı veriyo hiç bişi anlamadım bu hatanın sebebi nedir ?
oyuna girincede C9 hatası alıyom 30 oldu denediğim sinir oldum

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt