A

Anonymous

Guest
Saçmalık. Daha güzel şeyler yapılabilir bu saatte. Ben sana ekmek arası pastırma yapayım onu ye? Ne dersin?

Gece gece halim yok sevgili felan istemem Lord Yarkan çıksın ve keseyim isterim kaç saat oldu:).

A

Anonymous

Guest
Forumda mı öpüşeceksin sevgilinle. Hayır. E ozaman buraya bunu yazmanın mantığı nedir anlamadım.

bannedddd

Buralıyım
Arbalet demiş ki:
Forumda mı öpüşeceksin sevgilinle. Hayır. E ozaman buraya bunu yazmanın mantığı nedir anlamadım.
İyi de forumla ilgili bir şey yapılacak değil ya. Örneğin uyumak istesem bunun forum ile alakası yok, manitasıyla da yiyişebilir de buraya yazması ona kalmış, asla yazmam. :P :D

A

Anonymous

Guest
peki. ben yatıyorum artık. size iyi hayal kurmalar. sevgiler...

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
bence bir kıza aşıksanız xxx yapmayı düşünemezsiniz. Sevginin zavallılaştığı yada taraflardan birinin cinsel yönden zayıfladığı zaman böle fikirleri akıllarından geçirir.

eski kız arkadaşım yanımda olmasını ve onla sabaha kadar konuşmayı isteyebilirim belki ama zamanın akışı ne gösterirdi bilemem :twisted:

A

Anonymous

Guest
macrocheck demiş ki:
bence bir kıza aşıksanız xxx yapmayı düşünemezsiniz. Sevginin zavallılaştığı yada taraflardan birinin cinsel yönden zayıfladığı zaman böle fikirleri akıllarından geçirir.
Katılıyorum.

Yukarı Alt