- Resim Silinmiş.
Capcom, 3 boyutlu dövüş oyunu Street Fighter IV'ün kış aylarında PC ve konsollara da çıkacağını müjdeledi. Peki konsol sahiplerini başka ne sürprizler bekliyor?
Street Fighter IV'ün geçtiğimiz günlerde yeni nesil konsollar için de duyurulması oyuncuları sevince boğarken, yapımcı Capcom oyunun konsol sürümleriyle ilgili önemli bilgiler verdi. Xbox 360 ve PlayStation 3 oyuncularının XBL ve PSN aracılığıyla online arenada dövüşlere katılabilecekleri belirtilirken, arcade sürümünde olmayan iki özel karakterin de bu sürümlere dahil edileceği açıklandı.

Dan ve Fei Long'u Özlediniz mi?

PC ve yeni nesil konsol sahipleri, Super Street Fighter II'de tanıdığımız Fei Long ve Street Fighter Alpha'dan Dan Hibiki ile de oynama fırsatına sahip olacak. Ayrıca oyuna tamamen yeni iki karakter de dahil olacak; El Fuerte ve Rufus. Arcade makinelere yaz sonunda çıkacak olan Street Fighter IV'ün PC ve konsol sürümleri ise kış aylarında oyuncularla buluşacak.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Jigsaw

Aileden
Street Fighter'da benden daha iyi oynayan oyuncuyla karşılaşmadım. Ama 3 boyutlu versiyonlarına alerjim var. Benim için SF, Atari salonlarında Adukeeet diye ter içinde kaldığımız SF'dir. Street Fighter II: Turbo Revival.

PC'de de Street Fighter: Third Strike oynarım zevkle.

Jigsaw

Aileden
macrocheck demiş ki:
Durun ya RYU KEN UBİKİ yok :(
O zaman çöpe at oyunu. :mrgreen:

Favori karakterim Ryu'dur, Akuma'dan sonra. Vega ile de çok iyi oynarım hatta Vega ile birinin daha iyi oynayabileceğini sanmıyorum. Chun Li'nin tüm combolarını gözüm kapalı yapıyorum. Ama Ryu ile en zorda tek bir darbe almadan oyunu bitirebiliyorum. Fei Long'un da comboları çok iyidir fazla can götürmese de yapımı kolaydır ve hızlıdır. Honda da iyi refleks ister çünkü hantal. Fakat bi kere köşeye sıkıştırınca direk K.O. :D M. Bison buglıydı bizim zamanımızda aramızda oynarken onu seçmezdik. Çünkü yerde kayma hareketiyle oyuncu düştükten sonra ayağa kalktı saniye aynı hareketle en ufak bir şans tanınmadan tekrar düşürülebiliyordu çünkü 4 saniye boyunca kayıyordu M. Bison. :)

Wicked

Game Designer
onu bilmiyorum ama capcom un sitesinden street fgihter IV çıkıcak die duyurmuşlardı birde video koymuşlardı videosu manyaktı ama oyunda o kadar net ve görseli güzel olursa çok güzel olur
evet bende sf hayranıyım atari salonlarında bende oynardım hatta birtane vardı paso bitirirdim bütün günüm orada geçerdi

favori olarak
Street Fighter Alpha yı oynardım genelde

buda videosu

http://www.capcom.com/streetfighter/

zaten ınt eskı versıyonları oynuya bılıyorsunuz mame emulatoru var belkı bılırsınsınız onun yardımıyla zaten ben online oynuyorum eski serileri....

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
dapzar demiş ki:
zaten ınt eskı versıyonları oynuya bılıyorsunuz mame emulatoru var belkı bılırsınsınız onun yardımıyla zaten ben online oynuyorum eski serileri....
online olursa farklı olur karakterine göre level atladıkçayeni kıyafet combo gelir GUNZ gibi odalarda oynanır senin dediğin şekilde laglı oluyor biraz. belki max. levellerde 6 lı 7 li kombolar falan gelir 6 tuşaaynı anda basarak :D

Yukarı Alt