1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Str bowman skiLL probLem?

1. MicRoBass

MicRoBass Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    AradakaşLar sitede geniş bir araştırma yapmadım soracağım soruyu daha önce bi arkadaşım sormuş oLabiLir eğer öyLe birşey varsa Link vererek beni oraya yönLendiriniz.

şimdi ben oyuna yeni adım atıcam bi arkadaşım aracaLığıyLa ve bi bowman açmayı düşünüyorum 2-3gündür bunun araştırmasını yapıyorum nasıL yapıLandırmaLıyım diye vardığım kararLar böLümünde ;

*FuLL Str oLması
    *Protector giyilmesi
    *Pacheon ve fire skiLLLerinin fuLLenmesi var

kararsız kaLdığım böLüm ise bunLarın yanına coLd mu Light mı fuLLemem ya da ikisindende vericeksem hangi oranda vericem. hangisine verirsem artıLarı eksiLeri neLerdir? tecrübeLi arkadaşLardan bunLarın cevabını rica ediyorum.

birde vardığım kararLarda yanLışLık var mıdır, bunLardan daha kuLLanışLı daha mantıkLı seçimLer varmıdır veya seçimLerim arasında bi uyumsuzLuk var mıdır? bunlarada açıkLama yapabilirseniz sevinirim.

Biraz uzun ve çok biLgi istenen bi yazı oLdu ama bu akşamLık idare edin beni Lütfen herşeyi pLanLayıp karakterimi heba etmeden emin adımLarLa LeveL kasmak istiyorum.

2. Dunedain

Dunedain Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Cold açmanı önerırım ama eğer cold açarsan protector değilde garment giysen daha iyi olur cold zaten sana phy defans verecek coldu acarsan yavas kosarsın bırde ustune protector gıyersen charın esege doner :D bnce cold-garment

3. alpbaba

alpbaba Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende cold garmenti öneririm. light açtığın zaman sadece iki skill işine yarıyor biri hızlı koşma diğeri kayma. Hızlı koşmayı npclerden satın alarak halledebilirsin. Geriye sadece kayma kalıyor. Aslında yerine göre çok işe yarayan bir skil ama coldun getirdikleri yanında bence hafif kalır. Sonuç olarak Fire Cold yap üstünede garment giy.

4. Explosive

Explosive Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Pro giysi giyeceksen bnce force aç.. Eğer kullanmayı bilirsen süper char olur.

Force-Fire-Pac. :rolleyes1:

5. MicRoBass

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    asLında coLd açıp phy defans aLıcam zaten defans'ı düşük oLan bi karakter garment giymesi sebebiyLe ama koşmadan mahrum kaLıcam arkadaşında dediği gibi npcLerden aLıp haLLedebiLirim yinede Light'ta parry ratio mag attack veren iki buff var onLarı ne yapıcaz ben haLa kararısızım =)

6. MicRoBass

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Birde bi kaç yerde cold + Light beLirLi oranLarda veriLmeLi diye öyLe bişi yapmakta geçti akLımdan öyLe oLursa nasıL oLur getirisi götürüsü nedir ?

7. Avasin

Avasin Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    İnşaat Mühendisi
    bak fire pacheon ve pro seçimin güzel. firenin yanında eeğer unique çarı yapacaksan light açacaksın. yok pwp bana lazım diyorsan cold açacaksın. hangi oranlara açman gerektiğine gelirsek kendi lwline arttıracaksın..

8. MicRoBass

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    seçimLerimin uygun oLmasına sevindim ama oran kısmını anLamadım ben zaten pacheon ve fire kendi LeveLimde oLcak bunun yanında kendi LeveLime getireceğim bi tane daha seçmek zorundamıyım yani pach+fire+coLd veya pach+fire+Light oLarak ya da pach+fire+coLd+Light oLarak yapabiLirmiyim pach+fire kendi LeveLimde coLd ve Light kendi LeveLimden düşük farkLı bir oranLarda ?