senın ıstedıgıne baglı arkdsm aslına bakarsan bu konuda neredeyse 500 tane acılmıs topıc var okusan orada da anlatmıstım neyse bı kez daha anltyım eger sen charım komando olsun tank aynı zamnda da damage leri critclerle cok olsun istiyosan full str bow ama charımda hp sorunu yasamam ellerim hızlıdır pvplerde damage bnm icin hersey diyorsan sana tavsiyem 7int 1str bow tweety yapmıs yapılandırmayı ordan bakarsan cok guzel yapılandırrsn charı ama skın full ınt bow ayrıca nuker bow gibi sacmalıklarla vakıt harcama

KavaLyE demiş ki:
macrocheck demiş ki:
KavaLyE demiş ki:
İnt Bow Çok hızlı kasar Bow ile bir int yapılandırmak istiyorsan ...

Cold-Lighting-Bow - 80 Fire 60 öneririm ... Çok yüksek CritLer vurabilirsin Fakat bir o kadarda ölümlü olursun :lol:
her ikiside süper int bow bi crit vurdummu düşünün yane

Beyler size kötü bi haberim var

Magical atağın critical ı olmaz - Bu yazıda senin ne kadar oyun bildiğinin temsilidir xD

sade el yakmasız vurduğun gibi crit vurursun çok çok çok az bi fark olur 100 yada 200 belki

Nuke atmıyoruz burda Bow skillerini kullanıyoruz ok ? xD tee allam ya ..
kardeş nukeyle crt vyramassın ama bow skiliyle 3k girdiğin yaratıga crtle 3200 yada en fazla 3500 girersin.crt vurur fakat düşük damageyle vurur.nerden biliyosun dersen 55 lv full int carım var ordan.

Ben 32 lvl iken elimde sos bow vardı +5 zerkle manyraglara 16 k crit atmıştım 38 lvlde bow skilerini kapadım ve fire lighting verdim 40 lvl de zerkle aynı yaratıga 9 k vurodum :lol: Bu arada çarım full int idi.Yani int bow cu yüksek vuruor fakat o kadar da çok yatıor ayrıca tavsiem 8 1 lik blader hybird 2 1 lik bow hybird de muhteşem oluor extrabeer

anladıgım kadarıyla ben 65 ım 70 kadar full str verecem 70den sonrasını ınt vermelıyım ama full str 80den daha ıyımı vuracak onu ogrenmek istıyorum arkadaslar sıfır kasmıyorum lv65 e kadar fullstr geldım saten saygılar.

int charda critical ı övenlere yazıyorum.critical phy balance oranında artar.full int charda da bu oran %60 larda oldugu için öyle full str charın critical ı gibi 2 kat damage vermez arkadaslar...

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
kardeş nukeyle crt vyramassın ama bow skiliyle 3k girdiğin yaratıga crtle 3200 yada en fazla 3500 girersin.crt vurur fakat düşük damageyle vurur.nerden biliyosun dersen 55 lv full int carım var ordan.
okuma yazmanız yokmu önceki mesajları tam okuyun öle cevap verin ben ne diyorum hiçbi zaman crit vuramazsın mı diyorum öyle bi saçmalık mı olur dedim ya 1000 vurursan 1100 hadi oldu 1200 en fazla ok kardeşim anladınız umarım extraokk :santa:

Bi hafta bu bölüme girmicem bi kişiyi haksız çıkarmakiçin elinizden geleni yapısunuz sonra bişi bilmediğiniz ortaya çıkıyo konu suskunluğa bürünüyo sadece silah skill inin 2 katını vurursun critical da full int in criticalını övnlere duyurulur

macrocheck demiş ki:
okuma yazmanız yokmu önceki mesajları tam okuyun öle cevap verin ben ne diyorum hiçbi zaman crit vuramazsın mı diyorum öyle bi saçmalık mı olur dedim ya 1000 vurursan 1100 hadi oldu 1200 en fazla ok kardeşim anladınız umarım extraokk :santa:
okuma yazmamız var ama sen anlamakta güçlük çekiyosun sanırım senin yazdıgına cevaben crt niye vurmasın nukeyle değil bow skiliyle vurur diyen birine cevaben yazdım senin dogru söylediğini anlatmak içinde alıntı yaptım senden o kadar.
crtle 16 k nukeyle 9 k vuran arkadaş bu olaydan archere geri döndünmü acaba merak ediyorum?
Full int archer normal vuruşla str archerin crti gibi vurur ama crt vurdugunda çok yüksek vurmaz çünkü phy balance önemlidir crtte eğer öyle olmasaydı neden sadece str charlar crt yüksek silah alırda intler almaz? full int olpta crt yüksek silah arayanı gören varmı??

hasankemal demiş ki:
macrocheck demiş ki:
okuma yazmamız var ama sen anlamakta güçlük çekiyosun sanırım senin yazdıgına cevaben crt niye vurmasın nukeyle değil bow skiliyle vurur diyen birine cevaben yazdım senin dogru söylediğini anlatmak içinde alıntı yaptım senden o kadar.
crtle 16 k nukeyle 9 k vuran arkadaş bu olaydan archere geri döndünmü acaba merak ediyorum?
Full int archer normal vuruşla str archerin crti gibi vurur ama crt vurdugunda çok yüksek vurmaz çünkü phy balance önemlidir crtte eğer öyle olmasaydı neden sadece str charlar crt yüksek silah alırda intler almaz? full int olpta crt yüksek silah arayanı gören varmı??
ben sadece orada senin yazsını alıntı yaptım yoksa senin dediğin benm dediğimi destekliyo

RoyalFlush

Bilgiliyim
GodOfNuke demiş ki:
int charda critical ı övenlere yazıyorum.critical phy balance oranında artar.full int charda da bu oran %60 larda oldugu için öyle full str charın critical ı gibi 2 kat damage vermez arkadaslar...
kesinlikle doğru.int açıpta magic atakla damage i yükseltmeye çalışırsan crit avantajını kaybedersin

ayrıca

int bow kadar saçma bir yapılandırma bence yok illede int verecem diyorsan hybrid yap ki pek tavsiye etmem zira yanına yaklaşan bir glavier kafana glavie sini indirdiğinde dediğimi daha iyi anlarsın.
benim fikrim okçu sadece ve sadece full str olmalıdır.
hangi imbue yu kullanacağına sen karar ver

Yukarı Alt