Apt

rank8
Gaiada bi okçu kasmayı düşünüyordum rehberi okuyunca ''Tam Benlik'' dedim ve gaiada başlıyorum.Saol anlatımın için..

Frost Guard diye bir skil bulamadım hacım,onun yerine Weak guard olmasın :)
Birde Demon soul Arrow skilini açmıcaz mı :)

RoyalFlush

Bilgiliyim
Çok çok güzel macrocheck.Tebrik ederim.Çok güzel bir yapılandırma yapmışsın.Bende bir yapılandırma hazırlama niyetindeydim ama benim yazacaklarımın aynılarını sen yazmışsın.Tebrik ve teşekkür ederim :wink1:

Ben cold açmadığım için Protector giyiyorum bence cold açmayan bow charlar protector giyerse daha rahat eder

bu charı tamamen FF yapmak bize toplam 673769Skill Point'e mal oluyor :muck: bence değer sonuç mükemmel zaten emek vermeden de hiçbişey yapılmaz diye düşünüyorum ne ekersen onu biçersin hesabı bende başlıcam bu yakınlarda böyle bi karakter'e :thumbsup: :muck: :starving:

bu charı tamamen FF yapmak bize toplam 673769Skill Point'e mal oluyor :muck: bence değer sonuç mükemmel zaten emek vermeden de hiçbişey yapılmaz diye düşünüyorum ne ekersen onu biçersin hesabı bende başlıcam bu yakınlarda böyle bi karakter'e :thumbsup: :muck: :starving:

Light Yerine 90 Force düşünüyorum.

90 Pacheon -90 Fire --90 Force -- ve 30 light(Koşma için) --veya-- 30 Cold ( Snow shield için )

Bow Ustalarının yorumları nedir acaba ?

Hep AYnı Yapılandırmalar.... Fire -lighting... Bowun Farkına mı warmak istiyorsunuz... Size Aslında Harika bi Yapılandırma Olup Herkesin Olurmu Olmaz mı Diye düşündüğü Bi yapılandırma... 90 Fire-90 Force-90 Pacheon 30 da hızlı koşmak istersen Lighting aç Ama Bnm tavsiyem tabiki Cold Snow Shieldin Wereceği %25 atak düşürmesi yeticektir ve force olacağı içinde manası yüksek olduğu için hiç bi mana sorunu çekmez... Str Chara Lightingin sadece parry ratio artırıcısı yarar...Forceyi bilmeyen arkadaşlara söyleyim Forcede atılan nuke benzeri şeyler rakibin parry ratio atack ratio phy ve mag defasnsını ayrıca rakibin gücünü düşürür ..Ve elimizdeki crt silahı olarak bilinen bowunda daha fazla crt wurmasını sağlar ..(30k+ hp si olan glavieri bile 2 skillde aldına çok tanık oldum) ...böylelikle atack yaparken aslında defans yapmış oluyorsunuz... YA yawaş kasar derseniz bow Zaten FAzla koşmadan yerinde KAsan bi chardır rangesi geniş olduğu için...Herbaliste satılan pahalı universel piller 1 kerede geçirmez bu statüleri sadece 30 saniyeliklerin süresini kısaltır ve ayrıca bu mavi piller 15 saniyede bir basılır... Deneyin ve alışılmışın bir nebzede olsa dışına çıkın... İyi Forumlar

çok teşekkür ederim bni rahatlatan bı rehber bn yenı basladım bow carıma fakat aklım force bowdaydı bn her konuda kral olacak bı bow yapılandırması ıstıyorum bu oylemı.?????

Yukarı Alt