saol __CraZy__ yorumun için ama bow da ne block koyuyo nede heuksaal gibi can katıyo direk darbe yiyiyo ve canı çok az ama ben glaviemden menunun glavie yide çok sefiorum saolun extraokk

Bi kaç buildde kastım.Bence her buildin kendine göre hastası var.Hepsininde güzel yanları var.Ama Str Bow kadar crt manyağı ve zevkli char kasmadım.Harika bi char bence.80 olup sadece unique avı yapmak için sabırsızlanıyorum.

Bu arada "Str Bow iyimidir?" soruna cevabım. Evet iyidir extraokk

kahpehayat demiş ki:
saol __CraZy__ yorumun için ama bow da ne block koyuyo nede heuksaal gibi can katıyo direk darbe yiyiyo ve canı çok az ama ben glaviemden menunun glavie yide çok sefiorum saolun extraokk
Sen Saol :))
Ama yanlıs yere açmışsın bu topic i :)

DarKKinG demiş ki:
kahpehayat demiş ki:
Sen Saol :))
Ama yanlıs yere açmışsın bu topic i :)
sala yyha bi dahakine öbür tarafa açarız yanlış olmuş eft kahvekeyfi

bakın ne derseniz diyin her build eşittir mesela bowda crtl atarsın blade block koyarsın glivede canın fazla olur vede mag defans veren skilli vardır eularda güzel charlardır fakat onların canı 15 snde bir absar yani her build eşittir kimse diemezki bu build daha iidir bu build manyaqtır die extraokk

ya her build'in kendine göre avantajları ve dezavantajları var herkezin stratejisi farklıdır bi adam ölümsüz olmayı ister full str blade&shield açar ama nedir vuruşları düşüktür diğer bi adamda int spear açar çok güçlü attack yapar ama cabuk ölür yani buildlerin hepsi hemen hemen eşit kim kendine nasıl bi yapılandırma istiyorsa öle çar açar buildler kadar itemlerinde iyi olması lazım item olmadıktan sonra o çardan beklentilerini biraz azaltmakta fayda var extraokk

Yukarı Alt