1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

str bow cold serisi daha genis bir bilgi istiyorum..

1. heterous

heterous Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Str bow hakkında geniş acıklama yapabilecek arkadasların mesajlarını goruntulu olarak beklıyorum tam olarak yeterli bilgi alamadım veya bulamadım tam istedigimi sadece str bow un cold icin..! lütfen sadece bu char uzerınde bilgi veriniz bilgiye ihtiyacım var gereksiz konu actın demeyin ögrenmek ayıp degil ögrenmemek ayıpttır... Question

2. DarKK

DarKK Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    HunteR
    Ben Bildiğim Kdrı YLa AçıkLıyım :mrgreen:
    Cold Bow Süperdir Ama Fire Daha FazLa Damage Wurar Ama Charın Sağlamsa Fire! extraokk
    Ama Cold Bow Daha İyidir neden Die Soracak Olursa Zaten Bwla Uzaktan Wuruyon Bide Coldun Etkisi Canavar Gelene Kdr Ölüyo :mrgreen: Yani Ondan Benim Tercihim FullStrColdBow extraokk
    Ama Ynede Sen Bilirsin :mrgreen:
    :santa:

3. BiGG_BoSS

BiGG_BoSS Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eğer canavarı gelmeden kesmek istiyorsan cold bow ol fakat pvpde şansım artsın diorsan fire bow ol benim görüşüm böle

4. DyNaSTy

DyNaSTy Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İşte sana Cevabım :?!!!

Şimdi Force bölümündeki Fire Light Cold secerken imbueye deilde Bufflarına bakmalıdır.
    ÖrN: Fire Yuksek Mag defance buffu ile seni intlerin saldırılarından oldukca iyi korur.
    Bunun için Strler genelde Fire acar Cold acarlarsa Phy Buff intlere işlemez.

Benim görüşüm Str Fire Bow Ac Zaten Fire sen Str olduğun İçin Extra Dmg Kazandıracak sana
    Zaten Oyun Pvp Ve Thief Vs Hunter üzerine kurulu Max lvl olunca baska bişey yapamassın.

BEn Dondurmak istiorum diyosan

:?!!! ewet dondurusun belki ama unutma intler sana cok pis vurur acımazlar ...
    Önemli olan bufflar bide
    Not[İnt Charlarda imbuenin Pek Dmg farkı yoktur Ama STR lerde Bayagı wardır Unutma...]

Full STR BoW 4Ewer
    Ama Ben Cold-Light Nuker Shield Sword 'um Venüsdeysen ilerde kapısırız.