Öğrenmek istedigim ben itemlere ornegin int. tablet bastıgım zaman int 1 %0 yaziyor itemlerin altında. Resimde görüldügü gibi yetenekli arkadaslar :lolmuch: nasıl %100 basmıslar ıtemlere.... Duzgun item oldugundanmı yoksa ardarda 2-3 tane bassam yuzde yuz olurmu yardım pls.....

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
benm suanda butun itemlerim 5 str. 4 str olan hicbir item yok.tamamen sans isi bu tekte 5 str bastigimda oldu 10 kere deneyip 1 str bastigimda.ck iyi para kazandirip cok buyuk paralar kaybettirebilecek bisi bu blue basma isi.tamamen sans 5 str basandada ayni sans war 1 str basandada ama 1 str basan o an icin sanssizmis demek :lol:

Daha dün gece 12 STR taşı harcadım 2 iteme. ikiside 1 STR'nin üstüne çıkmadı. Tamamen şans

rastlantisal demiş ki:
Daha dün gece 12 STR taşı harcadım 2 iteme. ikiside 1 STR'nin üstüne çıkmadı. Tamamen şans
sende aynen benim durumdasin :lol: dun bi ugursuzluk wardi bende 14 tane sanirsam harcadim sonra arkadasa werdim tekte 5 str yapti talismanimi.4 str di son 5 str olmayan itemdi hadi basiyim dedim 1 str icin giden paranin hesabini yapamiyorum artik.ama sole biside war ki basilmadimmida basilmiyor. cok isrrar etmemek lazim yoksa tutmuyo yani 100 kere bbassanda tutmucak gibi oluyo nedense mantigini cozemedim bende ama aslinda herzaman esit sans olmas igerekir ama ole degil heralde.ben anlayamiyorum bu joymax in isini anlayan warsa banada anlatsin :lol:

Jigsaw demiş ki:
Ben tüm itemlerime ilk seferde STR +5 (%100) basmıştım..
arada bole ballilar cikiyor siz aldanmayin :lol: normalde ole hepsine tekte 5 str basilmiyor :mrgreen: :mrgreen: Allahin sewdigi kulu bunlar :lol:

Jigsaw

Aileden
Ben de 20'nin üstünde crit basmıştım Crit 14 basana kadar. Ama STR INT çok kolay yaw daha 4'ün altında hiç basmadım.

bana str basma demeyın kardesım 72 +4 hands garment vardı ınt 5 tekde ama str kendımde 10 tane verdı 5 tanede aldım str 3 oldu en fazla :S kafayı yıyce gelıyo ınsanın ya

beylerrrr sınırlernıp arda arda basmayın en fazla 3 kez basın olmuyosa baska zaman basın
ben bı kalkana 25 tane agılty stone bastım sınırlendıkce bastım en fazla 14oldu Evil or Very Mad
sakın ust uste basmayın olmuyo
sılahlarada oyle.. tavsıyem budur bekleyın baska zaman basın..

Yukarı Alt