Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Fenerbahçeli taraftarların Stoch transferi ile keyfi yerine geldi. Sarı lacivertli taraftarlar internette yaptıkları yorumlarla Galatasaraylıları çok kızdıracak...

Fenerbahçeli taraftarlar Slovak yıldız Stoch'u ellerinden kaptıkları ezeli rakipleriyle dalga geçiyor! Sitelerde ezeli rakibe “Haldun Bey’in olduğu yerde Fenerbahçe transfer yapamaz diyenlere ne oldu? diye sorulurken, şu imalı göndermeler yapıldı.

Haftalarca uğraşmayın, transfer yazın, 1907'ye gönderin Aziz Yıldırım evinize kadar göndersin.

Galatasaray Store'da 'Stoch'lar tükendi.

Mesele uğraşmak değil yeğen, mesele kazanmak.

FB istediği oyuncuyu gider alır getirir. . . GS'nin sihirbazı Haldun, ne oldu?)))) Jo'lar Dos Santos'lar kalmadı mı İngilterede?

Herkes rütbesini bilsin

Desene çalım atmaya şimdiden başlamışız

Haldun Bey’e imzalı forma gönderelim bari.

Saray’dan kız kaçırma!

Galatasaray 2 aydır almaya çalışıyor. Bizimkiler sabah gitti, öğlene transferi duyurdu.

Her zamanki gibi çarpışmayı F.Bahçe kazandı.

Fener’in olduğu yerde kapışma mı olur? İstedik ve aldık. Nazar etme ne olur çalış senin de olur.

Herkes haddini bilecek!

F.Bahçe ile kimse boy ölçüşemez. Hala öğrenemediler”

Absence

WaTCHMaN demiş ki:
hehehehe gülelimde boşa gitmesin bari :sfff:
Bi fenerlinin espiri kabiliyeti ancak bu kadar bayatlamış olabilir makara:
Senin gülmeni isteyen mi var acaba burda baltacıı makara:

Adamı aldık ama iş yapamaz gibime geliyor,sadece 6snin elinden almak için alınmış bir transfer adeta.

Josephine demiş ki:
Adamı aldık ama iş yapamaz gibime geliyor,sadece 6snin elinden almak için alınmış bir transfer adeta.
Çook şey yapacak bro çook şuana kadar beni en çok heycanlandıran transferlerden adam Fb'nin tam ihtiyaç duyduğu özelliklere sahip. :thumbsup:

Absence

yeonyang demiş ki:
Tekliflerin iki katını verip almak bana göre cahillik, size göre başarı ise bilemem..
Şimdi matematik dersine geçiyoruz 6s teklifi 5m euro fenerbahçenin aldığı fiyat 5,5 m euro bonservis evet arkadaşlar 5x2=10 ve 5,5 10a eşit değildir

Yukarı Alt