Stoch Fener'de başarılı olabilir mi?

• Evet

Votes: 18 54,5%
  • Hayır

Votes: 16 48,5%

• Total voters
    33
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Stoch Fener'de başarılı olabilir mi?

Fenerbahçe'nin Chelsea'den transfer ettiği Miroslav Stoch, sarı lacivertli kulüpte başarılı olabilir mi?

Sonuçta yetenekli ve tecrübeli bir oyuncu. Takıma çabuk uyum sağlar ve başarılı da olur. ^^

Hızlı yetenekli ve genç olması iyi fakat kanat oyuncusunun biraz daha az bencil olması gerekir. Çok fazla içeri kateden bir futbolcu o kadar videosunu izledim hep şut çekmiş orta açtığını göremedim pek. Twentede 10 gol 4 asistle sezonu tamamlamasından belli. Forvette Guiza olduğu sürece orta açmaması işimize de gelebilir :)

ioriYagami demiş ki:
Hızlı yetenekli ve genç olması iyi fakat kanat oyuncusunun biraz daha az bencil olması gerekir. Çok fazla içeri kateden bir futbolcu o kadar videosunu izledim hep şut çekmiş orta açtığını göremedim pek. Twentede 10 gol 4 asistle sezonu tamamlamasından belli. Forvette Guiza olduğu sürece orta açmaması işimize de gelebilir :)
Son cümle bitirdi beni hahahahha. :mrgreen: makara:

Kesinlikle evet Fenerbahçe taraftarı olarak böyle bir transferi özlemiştik genç ve hızlı ve çokda ünlü olmaması iyi Fenerbahçe'de ünlü olup kar edeceğiz... :thumbsup:

Bu futbolcuyla 2 haftadır Galatasaray ilgileniyordu iyiki fener almış.. Neden mi? Stoch GS yi gelince Arda ve Gio dan birisi gönderilcekti çünkü 3'ü de sol tarafta oynuyor (gio sağ tarafta daha etkili ama keitadan kimse alamaz orayı) bence gio alınsın yeter. Bizim orta saha almamız lazım YÖNETİM duy sesimi! summer6:
Bu arada fb yine dünyanın parasını vermiştir oyuncu almak için :mrgreen:

Absence

Apollon demiş ki:
Bu futbolcuyla 2 haftadır Galatasaray ilgileniyordu iyiki fener almış.. Neden mi? Stoch GS yi gelince Arda ve Gio dan birisi gönderilcekti çünkü 3'ü de sol tarafta oynuyor (gio sağ tarafta daha etkili ama keitadan kimse alamaz orayı) bence gio alınsın yeter. Bizim orta saha almamız lazım YÖNETİM duy sesimi! summer6:
Alamayınca tü kaka zaten makara: sonra fener bi ton para vermiştir tam oldu :popcorn:

Absence demiş ki:
Apollon demiş ki:
Alamayınca tü kaka zaten makara: sonra fener bi ton para vermiştir tam oldu :popcorn:
Yakında çıkar kaç kuruşa geldiği summer3:
ayrıca açıkladım ben o bölgede arda veya gio yu görmek istiyorum. Bize orta saha lazım ayhanla barışla sarpla olmuyor summer2:

Takımı
Besiktas
Hayır, Çünki bu adam iyi bir ortasaha ve çok ama çok kötü bir forvetle iş yapamaz.Guiza bununda hakkından gelir.Alex'i delirtti, sıra bunda.Fenerbahçeye "SABRİ SARIOĞLU" Lazım.Ee ne demişler? "Körler sağırlar birbirini ağırlar".

Guiza gidecek bu adam Aurélio misali iyi işler yapacak gibi bir his var içimde Aurélio'dan farkı daha iyi bir attack adamı olmasıdır bence.

Yukarı Alt