Güncel steam indirimlerini başlık altında toplayarak herkesin yararlanmasını sağlayabiliriz. :beer:

Steame girecek internete param yok.

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Bu mesaj Lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lemonade demiş ki:
Steame girecek internete param yok.

asdsagfasdas

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Pek adam akıllı bir şey yok gibi şu an için. Bir şey alırken enpara indirimini kullanmayı unutmayın bu arada.

Csgo alacağım gibi duruyor 6 liraya geliyor nasıl olsa.

Edit: Son güne kadar bekleyeceğim içimden bir his %75 indirim gelecek diyor. Survival tarzı oyun severler The Long Dark'ı kaçırmasın derim 15₺ şuanda.

Edit2: Cs:Go aldım geçen gün %50 12TL enpara ile 6 TL ye geldi. Bilgisayarımı yenilemeyi düşünüyorum şuan alacağım oyunları bu pcde oynayamam,gerisi summer indirimlerinde alırım artık :!!&%&!

kütüphanemdeki bi oyunu farklı bilgisayarlarda oynayabilir miyim? aynı anda değil farklı zamanlarda

edit: oynanıyormuş

hayrına enparası olan biri yardımcı olabilir mi toplam 8-9 liralık oyun alcam kartımda limit kalmadı paypal vs nasıl isterse sonra geri gönderirim :!!&%&!

Bu mesaj cukulata rumuzlu uyeden alinti yapildi
cukulata demiş ki:
kütüphanemdeki bi oyunu farklı bilgisayarlarda oynayabilir miyim? aynı anda değil farklı zamanlarda

edit: oynanıyormuş

hayrına enparası olan biri yardımcı olabilir mi toplam 8-9 liralık oyun alcam kartımda limit kalmadı paypal vs nasıl isterse sonra geri gönderirim :!!&%&!
kimse de yok mu la indirim bitiyo 2-3 saati kaldı :!!&%&!

Arma 3 aldim aranizda oynayan varmı?

outlast alan/oynayan var mı beyler iki odaya girip oyundan çıkıyorum ama bi yanımda devamlı oynamak istiyor :mrgreen:

Bu mesaj cukulata rumuzlu uyeden alinti yapildi
cukulata demiş ki:
outlast alan/oynayan var mı beyler iki odaya girip oyundan çıkıyorum ama bi yanımda devamlı oynamak istiyor :mrgreen:
Off varya yazın kuzenlerle oynadık ben bir oyundan bukadar zevk alıp ayrıyetten korktuğumu hatırlamam . 27yaşında ablam, 23yaşında abim ve kardeşimle oynadık , ani çıkışlarda ablam bağırmaya başlıyodu bizlere vuruyodu , mesela doktor peşimizden koşuyor buda koşkoş koş diye bağırmaya başlıyodu , heygidi hey , oyunun %75ini onlarla bitirdim, gerisinide kendim bitirdim ama pek zevk almadım tek oynarken.
Kısacası oyna güzel oyundur , bide 2.si var bunun o da güzel :naber:

olm her an bişey çıkcak diye korkuyla adım atamıyorum oyunda hoşuma da gidiyo mazoşist oldum çıktım :mrgreen:

Yukarı Alt