1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

StarVvare'nin Fıkra Köşesi

1. LadyBow

LadyBow Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu topic i böyle açmamın sebebi sürekli bir başlık değil sadece 1 başlık açıp tüm paylaşacağım fıkraları bunun içine yazmaktır.Fıkralara her hafta / her gün hatta her saat bir yenisi eklenebilir.Siz gülün yeter:)

Hoca ile Eşi
    Bir gün bir hocanın hanımı vefat etmiş.Bu hoca 3 çocuğu ile birlikte yalnız yaşamaya başlamış.Belli bir zaman geçtikten sonra hoca kendine uygun 3 çocuklu bir eş bulmuş.Sonra evlenmişler.Hocanın bu kadındanda 2 çocuğu olmuş.Hoca birgün içerde kahvesini yudumlarken kadın isyanı başmış.Hocam koş senin çocuklarla benim çocuklar bir olmuş bizim çocukları dövüyorlar.
    Doktor ile Ahmet
    Doktorun biri Ahmet'e 2 gün sonra öleceksin der.2 gün sonra ahmet ölmez.doktora ölmediğini söylemek için gittiğinde hastanede kimse yoktur.Yarım saat sonra geldiğinde görevliye siz neredeydiniz diye sorar.Görevli doktor bey öldü cenazeye gittik der
    Sanane,Banane ve Terbiye Kardeşler
    Sanane banane ve terbiye diye 3 kardeş varmış.Sananeyle banane markete gider 3 çikolata alır.Sonra;
    -Kasiyer:Senin ismin ne?
    -Sanane isimli kardeş:Sanane
    -Kasiyer:Peki ya senin ismin ne?
    -Banane isimli kardeş:Banane
    -Kasiyer:Size anneniz babanız hiç mi terbiye vermedi der ve 2 Kardeş birlikte Terbiye evde kaldı derler:D

Sarhoş
    Yargıç , sabıkalıya :sen bu bayanın evine girmissin doğrumu? diye sormuş.Sarhoş olan herifte sarhoştum kendi evim sandım demiş.Öyleyse neden bayanı görünce kaçtın? diye sorunca sarhoşun cevabı:Onu da karım sandım

Fırıncı Temel
    Bir gün kadının biri temelin fırınına gider bir ekmek alır ve eve gider ekmeği keserken ekmeğin içinden çorap çıkar ve kadın temeli arar.La temel senden alduğum ekmeğin içinden çorap çıktu der.temel sinirlenir ve şöyle cevap veririr.Takim elbisemi bekleydunuz hanimefendi :lol:

2. CaRTMaNN

CaRTMaNN Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    amele
  3. LadyBow

LadyBow Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0