Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Bugünkü Update İle Oyuna Giremeyen Arkadaşlarımız Lütfen Panik Yapmasınlar Silkroad Açılıp Sitesi Düzeldiğinde Foruma Gerekli Açıklama Eklenecektir.Merak Etmeyin Ban Yemediniz Ayrıca Bu Update İle Tüm Bot ve Programlar İptal Oldu Yenileri Çıkınca Eklenecektir Here Yere Şu Çalışmıyor Bu Çalışmıyor Gibi Konular Açmayın Lütfen...

BSObj Plugin hatası alıyorum bende :S bot kullanmadım pazara bıraktım yattım sabah böyle bi hata veriyor BSObj Plugin :S

joymaxda yapılan acıklama su arkadaşlar turkcesi

Lütfen büyük kapıda oyunların kullanımının, denetlemenin zamanı esnasında sınırlanabildiğini not et.
Biz, düzgün çevreyi sağlamak için bizim en iyimizi denemeye devam edeceğiz.

simdi oyuna giriyorum bütün serverlar easy ama sifremi yazıp girmeye calıstığımda dc veriyor yada hiçbişi olmuyor :S

invaders

Bilgiliyim
ya bide bu hafta jewel box çıkacaktı her yerde silkroad yönetimi oyundan zevk almayanları oyundan sogumasınlar diye yapıyo dediler ama daha da soğuduk bugünkü olaydan sonra

oyundaydım ne güzel pwp yapıyodum kapadı oyunu gm extra server felan yazdı server gelebilir

Su yeni update hakkında tek bir konu bırakana kadar kilitliyorum extranın 2 konusunda tüm bilgiler mevcut birazdan dc,c7 vs gibi hatalarınız JM tarafından düzeltilecektir.
Ps:Sizleride anlıyorum herkezin girebilmesi için birseyler yapıyorsunuz bunun için teşekkürler.
Kilit.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt