Saabancı Anadolu Teknik Lisesine gidiyorum.Dikkatinizi çekerim teknik.(Bazıları meslek diyor ama teknik olduğunun üzerinde duruyorum)Neysee...Yapacağım ilk stajım ve yabancı şirkette yapacağım.Benden staj için istedikleri resimdekki gibi.Yabancı şirket olduğundan dolayı sağlığa değer verdikleri için istiyorlar.Staj yapacağım yer Thames Water Kocaeli Yuvacık barajının yabancı sahibi.Kime göstersem Bunlar ne diyorlar.....Neyse sizde bi bakın değerlendirin. ?!!!!!!!
- Resim Silinmiş.
NOT:X işareti olanlar istenmiyor.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bunları bulana kadar 4 yıllık üniversiteyi bitirirsin üstüne doktora yapıp profosor olursun :D benimde ilgimi çekti akciğer testlerini neden istiyolarki sigara içeni almıyoz diye kurallarımı var :P bide özgeçmişte gerekirdi nese sen başla şimdiden toplamaya kolay gelsin 3 günde halledersin

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
biz NWO guild alımlarında ne maddeler koyuyorduk da yurdum insanı tuhaf karşılıyordu alışın bunlara artık avrupalı gibi davranmak zorundayız kaliteyi arttırmalıyız bu anların tadını çıkartın hayatınız bunlarla güzelleşecek kız arkadaşınızla bunları konuşacak vakit geçirecek lakin gerekli işlemleride sizden istenildiği gibi yapacaksınız mutlu olmaya bakın titizlikle işlemlerinizi yapın lütfen.

4Ever2Gether demiş ki:
gözünü seviim Kocaeli . :D Sabancı teknik hee var orda baya arkadaşım . Koca sanayi bölgesinde başka şirket bulamadınmı sen .
:mrgreen: Baya varda burayı tercih ettim.Zaten 1 hafta önce falan birsa, lassa falan greve çıkmış.Oraya gidecek olan arkadaşlar açıkta kalacakları az kalsın.Kimler var söle belki tanırım :thumbsup:

Yukarı Alt