Takımı
Seçiniz...
Bugün verdiler dosyaları çarşambaya istiyorlar 25 sayfa yazı yazısını geçtim konular acayip alakasız eğitim sistemi çok saçma ya hoca beğenmezsem stajını iptal ederim tekrar yaparsın diyor yani şu konulara bakınca hepsini aynı anda yapan bir iş yeri yoktur bence beni soktukları iş yeriyle yaptığımız işlerin bir iki tanesi aynı gerisi tamamen bana çok yabancı şeyler. Çalıştığım yer bilgisayar tamircisi konular bunlar

staj dosyasına yazmamı istediği şey "sabah geldim dükkanı süpürdüm sonra geçtim html kodladım, diğer gün geldim bu sefer doğru akım devresi ile alternatif akım devresi yaptım diğer gün kasa topladım öteki gün web tasarım editörlüğü ileri uygulamalar ile alakalı bir iş yaptım"
Bana çok alakasız saçma sapan bir şey gibi gözüküyor ya. olmadi:

hacım hikaye staj dosyası olayına çok takma son senende seni sınıfta bırakmak kolay değil hele stajı iptal etmek her baba yiğitin harcı değil. sen modüllerden felan hazır doldur. internette var bi çok sayfada.

Takımı
Seçiniz...
Sistem acayip saçma geliyor sadece yazı tipiniz norm yazı olacak şu söyle olacak bu böyle olacak acayip saçma geliyor prosedürler. :olucem:

Bu mesaj Cool Angel rumuzlu uyeden alinti yapildi
Cool Angel demiş ki:
Sistem acayip saçma geliyor sadece yazı tipiniz norm yazı olacak şu söyle olacak bu böyle olacak acayip saçma geliyor prosedürler. :olucem:
hikaye gözünüzü korkutmaya diyorlar :D :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ben hiç doldurmamıştım bunları hiç bir şeyde olmadı , diploma için para topluyorlardı parayı verdim diplomayı aldım.Para - çokomel.

Bizimkiler para için her şeyi yaparlardı haliyle ses etmediler , zaten doğru düzgün stajda yapmadım cicioe2 Tabii sen bana bakma otur yaz.Hocaların dediklerine de aldırma fazla kasmana gerek yok , okumuyorlar bile.Zaten bir sınıfta 30 kişi var , 3 sınıf desen 90 kişi en az.Her birisi 30 sayfa doldursa 2.700 sayfa onu okuyacak adam varsa helal olsun...

sanırsam staj dosyasını vermesen bile bi etki yapmıyor 30 puanmı 20 puanmı ne kırıyorlar tam bilgim yokta. zaten yine staj yerinin verdiği puan önemli

seskes

ben stajı naylon yapmıştım, staj dosyası da tutmadım, götürmedim de. Okula da sınavlar haricin de gitmedim.Son sınıfta ben kalmadıysam kimse kalmaz diye düşünüyorum

Önemsiz şeyler... İlla birsey yapacaksan fazla özenmeden konuları kısa kısa özet geçerek defteri doldur ver. Ben öyle yaptım...

Takımı
Fenerbahce
Hacım sen yine yapmamazlık etme. İnternetten modülleri bul indir hepsinin pdf'i var içlerinde bir kısmını yaz yada çıktı kabul ediyorlarsa M.O.Word'de düzenle aralarına resimde ekle ki daha çok yer kaplasın :mrgreen: Kolay gelsin. ö.m. atıyorum bir bak :thumbsup:

Yukarı Alt