okan abi bişey srocam. bunun ne zaman açılcagı bellimi ? bell i ise biz vip acc yerine bundan alalım dicem eer tarih belliyse ...

okan abi bişey srocam. bunun ne zaman açılcagı bellimi ? bell i ise biz vip acc yerine bundan alalım dicem eer tarih belliyse ...

mektepli demiş ki:
SSWC2 ÜYELİK kusura bakmazsanız bunu anlayamadım desem
yani bildigim kadarıyla sunworldsro nun 2. serweri ve ücretli eer açılırsa ... zaten global konularda uptade ile ilgili bilgiler war bu demek oluyo..

admin mailto:[email protected] adresini eklermisin sana mysro ve sun world hakkında sorularım olcak ikisi birbirine karıstı ve üyelik almak istiyorum ama hangisinden alcam onu bilmiyorum yardımcı olursan sevinirim

R33L demiş ki:
mektepli demiş ki:
yani bildigim kadarıyla sunworldsro nun 2. serweri ve ücretli eer açılırsa ... zaten global konularda uptade ile ilgili bilgiler war bu demek oluyo..
Oyun Açık.
Sadce ayrı media gerekiyor o kadar.
Alınacak kod 20 Basamaklı ve rakamlar ile harfler içeriyormuş
Birde okan abi kod+700 silk 30$mış maya söyledi.. onuda eklersen fiyatlara sevinirim.

Creepy demiş ki:
R33L demiş ki:
mektepli demiş ki:
Oyun Açık.
Sadce ayrı media gerekiyor o kadar.
Alınacak kod 20 Basamaklı ve rakamlar ile harfler içeriyormuş
Birde okan abi kod+700 silk 30$mış maya söyledi.. onuda eklersen fiyatlara sevinirim.
Var zaten 70tl nerdeyse silkle accı ayrı alsan aynı paraya gelio

Evet..neyse artık code+100 silklikten alıcaz. :/ Bugün gidiyorum almaya fakat açıkmı değilmi code alımları onu öğrenmem lazım.

Bugün Yatırıyorum Parayı .! Server açık ve easy ^^.. 100lükten alıcam inş. ama ne kadar sürede aktif oluyo bilgisi olan varmı?

hayır kapalı degil açık. üyelik sayfasının en alt kısmındaki kutucuğa davet kodu yazılması gerekiyo.. işte tam burda exl. devreye qiriyo parayı yatırıyosun sana davet kodunu gönderiyo.. sende o kutucuğa yazıp alıyosun üyeliği.. girip başlıyosun kasmaya.

Yukarı Alt