Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
||| SSWC2 ÜYELİK SATIŞLARI AÇILDI [ AÇIK ] |||

Extraloob.Com güvencesiyle ||| SSWC2 ÜYELİK SATIŞLARI BAŞLAMIŞTIR ||| satışlar tarafımdan başlamıştır tek yapmanız gereken bu topic altında benimle iletişime geçmektir.

Madem ki bu kadar çok ||| SSWC2 ÜYELİK ||| almak isteyen var bizde belli bir ücret karşılığında sizlere bunu alacağız.

Yapmanız Gerekenler :

1) Banka Hesabıma ürün fiyatımızı yatırmanız.
2) Bu bölümde ücreti yatırdım demeniz : SSWC2 ÜYELİK Satın Alma Bölümü
3) Sonrasında ben size özel mesaj atacağım ve gerekli işlemleri tamamlayacağız.

-------------------------------------------------
Ürün fiyatları :
-------------------------------------------------

Aktive Kodu +50 SILK >>>> 25 TL
Aktive Kodu +100 SILK >>>> 40 TL
Aktive Kodu +750 SILK >>>> 70 TL

--------------------------------------------------

Extraloob.Com Ödeme Yöntemleri !

2) Bankamatik Kartsız >>>

Türkiye'nin her yerinden anında para yollama
Türkiye'nin her yerinde bulunan Garanti Bankası ATMlerinden 7/24 istediğiniz an Garanti bankasında hesabınız olmadan, kartınız olmadan , şubeye sıraya girmeden para yollayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bankamatiğe gidip Kartsız İşlem'i seçmek . Bu işlemi yaparken "Parayı ne için yatırıyorsunuz?" diye bir seçenek karşınıza gelecek orada diğer yada ödeme'yi seçiniz. Sizden cep telefon numaranız istenilecek onu doğru olarak girdikten sonra bizim hesap numaramızı yazıp yolladığınız taktirde sizden parayı gerekli yere koymanız istenilecek. Garanti bankası 2.5 TL'ye kadar ücret almaktadır. Parayı yollarkan üzerine 2.5 TL üzerine koyup yollayınız. Bu işlem oldukça kolay ve kullanışlıdır eğer çözemediyseniz garanti bankasından ofisimizi aramanız , yada banka görevlilerinden yardım istemeniz yeterlidir.

-------------------------------------------------------
Alışveriş Yapan Üyelerimiz :

---------------------
İletişim için bu bölümleri kullanın lütfen İletişim
-------------------------------

Saygılarımla,

Solo kardeşim bilgileri bana mail yoluyla sıcağı sıcağına gönderiyor yarın satışlarımız başlıyor bu heyecanı kaçırmayın 3 çeşit davet kodu satacağız yanında silkler de hediyesi fiyatlarımız yukarıda yazdığı gibidir bilginize sunarız 8)

Hayırlı Olsun Gerçektende Ama Tesekkurler Almayı Düsünmüyorum :/ Koreliler Çogunlukla Alıcak Ve O Serverde Dolucak Eski Server Bana Yetiyor Şükür. :mrgreen: :mrgreen:

Hayırlı olsun.Burdan satılması bütün user'lere kolaylık sağlayacaktır.
Fiyatlarda gayet uygun.

SlitherX demiş ki:
MelancholiC demiş ki:
SSWC2 nedir yeni bir private server falan mı? Açılımı ne?
Aynen. Bir açıklamak yapılabilir mi?
SSWC2 = Sun world Private serverin kurucusunun yaptığı bir server.Bu servere girebilmek için aktive kodu gerekiyor.Aktive kodu olmadan Üyelik alınmıyor.Şuanda burada satılanda üyelik kodu.
Ps:Üyelik kodu alanlara belirli bir miktar silk hediye. :thumbsup:

Yukarı Alt