Server
Assos
Takımı
Besiktas
Tamamda bunun için konu açmana gerek yok, dünde aynı şekilde 1 konu açtın bişey demedik heyecandır vs ama bugun yine konu görüyorum .. Hani bunun için konumuz olmasa tamam diyeceğim ama sadece olan konuyu kullanmak daha mantıklı gibi :thumbsup:

PS : Daha lvl kaldı mı bilmiyorum ama bu kadar lvl oldum diye konu açtım mı imha ederim 8)

Toxicated demiş ki:
Tamamda bunun için konu açmana gerek yok, dünde aynı şekilde 1 konu açtın bişey demedik heyecandır vs ama bugun yine konu görüyorum .. Hani bunun için konumuz olmasa tamam diyeceğim ama sadece olan konuyu kullanmak daha mantıklı gibi :thumbsup:

PS : Daha lvl kaldı mı bilmiyorum ama bu kadar lvl oldum diye konu açtım mı imha ederim 8)
Niye Açmayım ki?. Silkroad Karakter Alım - Satımları diye bölüm var.. ama G.modlar.. çok rahat global konu açıyolar?. onlar insanda biz degilmiyiz? . ayrıca forum kirliliği olmuyor bişi olmuyor. tepkin çok gereksiz bence.

Neyse Tartışmak İstemiyorum ..

Ps : bi daha açmam mrk etme. cool2:

güzel kardeşim hep modların konularını okumak zorunda değiliz tabiki hayırlı olsun 110 lvl

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Hep mod 'ların konularını okumak zoruda tabiki değilsiniz, gördükçe sizlerde itiraz edebilirsiniz, saygımız sizlere de sonsuz burda adaletsizlik yok :wink1:

Ama merak ediyorum bu konu niye açılmış ve amacı nedir ; viewtopic.php?f=686&t=172486

:muck:

Yukarı Alt