s.a
ßeyler ben ecsro ya girdiğimde en fazla 30 dk kalabiliryorum ama öbür arkadaşlar sabahtan akaşama kdr duruyorlar.ßenim ßu sorunu çözmek için ne yapmam lazım.Kullandığım media.pk2 den mi oluyor acaba yada başka bi problem mi var lütfen acil edebildiğiniz kdr yardım edin.Şimdiden Teşekkürler... :buddha:

bu şansda olabilir ancak şöyle bir yardım edebilirim pc nin özelliklerini söylersin + emre sen amcanın netinden kullandığın içinde olabilir belkı neti kesiyordur nerden bilecen :)

onun evde olup olmaması bir şeyi değiştirmez çift kullandığınız için bağlantı hızı 2 ye bölünüyor ki amcan evde olup pcden veri indirdiğinde hayatta kasamazsın anca indirmedi zamanlar oynuyorsun otomatik bağlantın kopuyor olabilir biz ağ bağlantıdan age of oynarken bağlantı kopuyordu aklında olsun... :headbang:

Istersen Medıa Pk nı LyLenın kını Yap Bılemem Bende Tam Ama Serkanın da Dedıgı Gıbı Olamazmı Amcan Bısıler Karıstıyor Olmasın :D

hehe modemi resetlemeyi dene olmassa virüs taraması yap oda olmassa CcCleaner ile temizle pc yi oda olmassa Dön eve :mrgreen:

olm ımzana hergun lwl atlıorum yazmıssın hayla 32 sın sana 32 de werdım 1-2 hafta oldu zuhaha:D

Yukarı Alt