1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

SS nuker vs Spear Nuker

1. ddnet

ddnet Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar başlıktanda anlaşılacağı gibi bi fikir yürütmeye çabalıyorum...

ben bir nuker sevdalısıyım makara: oyunu 5 yıldr bilmeme rağmen 2 yıldır ara vermiştim...şimdi geri döndüm ve yeni bi char açmak istiyorum..

bi türlü karar veremedim ! summer4:

bikere eu hiç sevmedim sevemiyorum neden onu da bilmiyorum...

sadece zevkine oynamak istiyorum öyle king filan olamam oyunda değil üniversitede kariyer yapmak istiyorum çünki o ayrı konu.. makara:

3 aydan beri oyuna geri dönmüş bulunmaktayım 1 nuker kasıyorum ss ama geleceği hakkında şüpelerim var...
    nedir diye sormayın malum konular çünki hp azlığı,snow finiş nuker finiş v.s..

açayım:
    rahat 1 haftadır alexander serverinde -daha evvel ordaydım- pvpleri izliyorum ssler piyasaya ya çıkamıyorlar yada ancak arkalarında biri olursa çıkabiliyorlar..ben int char kasmak istiyorum ve gördüğüm kadarı ile chn intlerden ancak spearlar meydana çıkmaya cesaret ediyorlar...sanki ssler piyasadan temizlenmiş...birde ss nuker görenler nedense hep ona dalıyor...sanki tüm server vs 1 ss nuker oluyor hemen ortam..haliyle nuker ezk kalıyor.... summer2:
    konuştuklarım genelde cevap vermiyor makara: daral: ancak wariordan 28k crit yiyen spearın yatmadığına şahidim... :detective:
    halbuki 110 lwlde devil v.s ile ancak bi ssin canı bu kadar eder...
    vel hasıl sanki spearlar sslerden daha dayanıklı gibi geldi bana...''arkadaşım ssin kalkanı var def.i daha falza ya'' dediğinizi duyar gibiyim ama bunu söyleyenlerin nedense hiçbirinin ssi yok daral: ve dahası bunun uygulamasını hiç ama hiç göremedim...evet pratikte defans daha fazla ama bir wiz ss'e tek çekebilrken speara çekemiyor..malesef uygulamada ss'in defansının bi işe yaradığına hiç şahit olamadım.... daral: -yada ben görmedim- daral:

arada cold el yakmalı ss lerin iyi bişeyler yaptıklarına şahidim , birde gözü karalar var : 98 lwl shochriou gibi bir nick'i olan ss nuker snowu basıp 3vs1 atıyordu da yatmıyordu -snow bitince meftun tabi makara: - böyle örneklerde var ama çok çok az...

farkettiğim bir şey daha var: snow bitince ssin yapacak nerdeyse hiçbirşeyi kalmazken spear spearını konuşturuyor...yani snow finiş olduğunda spearın pvp'yi kazanma -yada yatmama- ihtimali dahada yüksek ki millet bu yüzden spear nuker açıyormuş gibi geldi bana..malum spear daha fazla vuruyor... :detective:

şimdi ana konudan falza uzaklaşmadan sorumu sorayım :

acaba ssler harbiden bu kadar kullanışsız mı yoksa alexanderde iyibir ss mi yok ?
    ve spear nukerler hakikaten pratikte dahamı sağlam..?

sonuç olarak sizin nuker tavsiyelerinize ihtiyacım var arkadaşlar helede bu sitenin masterlerinin , modlarının filan..yardımcı olursanız hem benii hem kendinizi mutlu edersiniz...
    -çünki size pvl yaptıracam- makara: makara:

saygılar....

2. azoekici

azoekici Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öyle Bi Anlatmışsınki :) Spear İNT Accam