CoquetBeat demiş ki:
tikijan demiş ki:
CoquetBeat demiş ki:
la hâla siz çin char sayıklıyonuz , avrupalıların gücünü hâlâ farkedemediniz mi?

ben çin hybrid bower ım , benden iyi çinli char tanımam ama eu lar çinlilere göre daha avantajlı
nerde avantajlı ya kesemedigim arupa car yok.daggerler görünmez olup gelio yanına onunda skili var gelirken görüyosun zaten chin car en güzeli avrupalar tek yiyo sürekli
ben 70+ dan bahsediyom sen 70+ bi avrupalıya tek atabilicen mi ? o sana atar ama
İşte olay budur extraokk Rogue gibi bi çar görmedim ben ne sun tanıyo ne china4ever Rogue

ben yine her zamanki gibi Pure INT dual weapon fire light char yapardım.
Gerçi oyunu bırakalı çok oldu :)

ilk vuruşu sen yaptığında öyle bir şey söz konuşu ama ben fire wall kullanıyorum ne yapacaksın.Life contlrol açık olmassa bile seni kesme şansın çok yüksek +bloodly fan storm da açık olarak düşünüldüğünde göreceğin tek şey sana doğru uçan polearmın sapı olur söyleyeyim.

RoyalFlush

Bilgiliyim
spyyy demiş ki:
full Str Blader Tank olmak guzel bir duygu :mrgreen:

kapışacaz senle kapışacaz merak etme headbang2ft9

tank ama vuruş gücü "bence" olmayan bir tank

tekrar söylüyorum full str bow^_^

xbowda olabilir rogue sınıfı

benle zmanında cok dalga gecmişleridi su anda onlar cok pisman
warrıor+cleric
2h sword

Full str dagger ~ Full int wizard ~ Full str Glavie ~ FUll int spear:> bunlardan birini secerdim ben :)

ben hep full str charla oynadım sadece 1 tane nuker actım pişman degilim gene olsun gene acarım headbang2ft9

X bow yada glavier acarım x bow öncelikli tercihim çünkü 79 lv bowcu carım var mesafesi 4 m.35 lv xbowum var mesafesi 10 m :mrgreen: hemde str olmaktan sıkılırsan bas extremeye çin nukerden fazla vur 8 lide extreme basılı xbowdan alıcak çin car yok

15snde pot içiyo ama işini bilirsen kendi levelinde giantıda alırsın pvpde bütün çin çarlarıda önemli olan işi bilmek. sana bi tiyo 15 sn pot basıyo ama git sen büyük pot al ve otopotion ayarını %50 falan yapda gör yatıyomu.hp yarıya düştügünde basıyo fulleniyo tekrar yarılanana kadar 15sn doluyo ve sürekli basmış oluyosun.kısaca xbow olup extremesiz bota bırakıcaksın daggeride açıp pvpde kral olucaksın hem unique hem pvp kralı olursun.benim athensde sun blade sun kalkan carım vardı blade nasıl oluyo bakayım diye blade acmıstım 80e kadar pvp yapmadan full bot geldim sonra pvpde baktım hiç yatmıyom fakat kimseyide yatıramıyorum düşün bide sunla.sonra glavie döndüm tabi. çin açıcaksan glavie avrupa acıcaksan roque yada kasarım diyosan full cleric bard

cold blade ki açtım ve başlamış bulunuyorum headbang2ft9 headbang2ft9 mucX perde

valla ben asas acardım 80 v asas cırıtık delisi hemde cok seri kalkancı malkancı tanımaz gibi geliyo
youtubede ızledım 2 li silah oldugundan

adam 15 kere vurdu 10 tanesi ciritk cat cat ona ısterse str olsun canda dayanmaz :)

full str blade =bicheon80 fire80 force80 light60 18br shield +6veya+7 blade önüne geleni kesersin avrupa int haybrid fark etmez

ya da haybrid light80 force80 cold67 bicheon73 yap 10.5k-11k hp yap 19kmp(force açık olduğundan)sonra 18br shield +5 sword ile sun olmayan bütün çarları kesersin :?!!! :?!!! :?!!! :?!!!

Yukarı Alt