1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

SroMedia

1. sromedia

sromedia Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Aralık Ayında Beta Yayın Hayatına Başlayan Mediasro 19.01.2013 Tarihinden İtibaren Artık Beta Yayın Sürecini Sonlandırdı ve Oyuncularla Bütünleşilen Bu Dönemde Hatalar Giderildi ve Oyun Sisteminde Değişiklikler Yapıldı.

Site Link : http://www.mediasro.com

Full Client
    Download : http://www.mediafire.com/?amhz19iaagrvxp0
    Alternatif : http://files.fm/u/ufrubvp

Media Pk
    Download : http://www.mediafire.com/?52rb3a5n25uits1
    Alternatif : http://files.fm/u/ncqwgez

* SroMedia 09.12.2012 Tarihinde Açılmış Olup
    * Hiçbir Kitleye Yönelik Açılmamıştır.
    * Beta Süreci Bitmiştir Normal Yayın hayatına Başlamıştır.
    * İlk Aşamada Sadece Türklere Yönelik Planlanmıştır.
    * Oyun Devamlı Geliştirilmeye Açıktır Zamanla Gerekli Görülen Müdahaleler Yapılacaktır.
    * Oyun Kesinlikle Emek Üzerine Kurulmuştur.

Race: Ch & EU
    Level Cap: 110
    Skill Cap: 110
    Starting Lv: 1 Level
    Mastery Level: Ch(440) Eu(220)
    EXP Ratio: SroMedia Special
    Gold Ratio: Max
    DROP Ratio: Max
    Bot: Kullanılabilir.
    FW: ilk Savaş Tarihi 27.01.2012
    So-Ok: Aktif
    Np Rank : Aktif
    Set Rank: Aktif

Oyun Temel Manada Bilinen Silk Sistemini Kullanmamaktadır. Silk İtemi Olarak Oyun İçerisindeki Silver Coin İtemi Kullanılmaktadır. ve Elde Etmek İçin Bir Çok Yöntem Vardır Bunlardan En Etkini Unique'ler ,Unique Eventler, Silver Coin Reçetesi. Örnek Bir Silver Coin Kullanımı Aşağıdadır.
    Oyun 110 Cap. Eu ve Ch Karakterler Aktiftir. Ve Eskiden Beri Süre Gelen Ch Adaletsizliğini Dengelemek Adına Bazı Çalışmalar Yapılmıştır.
    MediaSro da Oyun Başlangıç İtemlerini Yöneticilerin Belirlemesi Yerine Oyuncuların Belirlemesi İçin Başlangıç NPC si Sistemi Üzerinde Çalışılmıştır. Aşağıdaki Video da Başlangıç NPC si Hakkında Bilgi Sahibi Olabilirsiniz.
    MediaSro da Oyunun 1 Levelden Başlama Orjinalliği Bozulmamak İstenmiştir Eğlenceli Bir Serverin Değişmezlerinden olan Ezik karakterleri oyunda özlemememiz için Bşalangıçta yüksek levelden başlama uygulaması kullanılmamıştır. Bizim Düşüncemize Göre Stall çarı 1 Lvl Olur. :) Bu Bağlamda Oyun içerisinde Farklı Kasma İmkanları Oluşturulmuştur Canınız Sıkılmadan Yüksek Levellere Yaklaşabilirsiniz.

Oyun İçerisinde Job Sistemi Farklı Bir Şekilde Aktif Edilmeye Çalışılmıştır. Örnek ve Eğlenceli Bir Video İle Aşağıda Görebilirsiniz.

Oyun Sistemi Tarafından Oyundaki Başarınıza Göre Rütbelenedirilirsiniz.
    UniqueStyle ve PvpMaster gibi Rütbeler Üzerinde Çalışılmakta ve Oyunun İlerleyen Zamanlarında Hizmetinize Sunulacaktır.

Bunları Biliyormusunuz...

* Premiumlar Size Fazladan Reserve Yerden Kalkma ve Hızlı Return İmkanı Sağlar.

* Oyunda Bot Aktif Halde Çalışır Ancak Botunuzu jangan Şehrinden Başlatmanız Gerekmektedir.

* Tg , Uruchi , Isu , Lord , Demon , Ivy , Cerberus Gibi uniqlerden Silk Olarak Kullanabileceğiniz Silver Coinler Düşmektedir.

* Dw Cavede Hızlıca Level Kasabilir ve Sos Setinizi Yapabilirsiniz.

* Oyun İçerisindeki Setler Takım Halinde Kullanıldığında Ekstra Defans Verir.

* Hergün Saat 20:00 da Unique Eventi Yapılır. ve Event Bölgesi

* Alışılmışın ve Ezberlerin Dışında uniqlerin Spawn Yerleri Baştan Düzenlenmiştir. ve Resimleri İle Gösterilmiştir.

* Farklı Mobların Spawnları map Üzerinde Gösterilmiştir.

Merak Ettiğiniz Konularda sromedia@hotmail.com adresinden msn üzerinden destek alabilirsiniz. veya Sitemizdeki Bug Bildirim Sayfasını Kullanabilirsiniz.

Merak Ettiğiniz Konularda Oyun İçerisinde [GM] İsimli Karaktere Pm Atabilirsiniz.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ekim 2015
  2. kide41

kide41 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sitede gold coin satışı olduğunu yazıyo bu gold coinle neler alınıcak acaba ?

3. sromedia

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Gold Coini Jangan Yüzükçü NPC sinden Silver Coin e Yani Silke Çevirerek Kullanabiliyorsunuz. Niçin Direk Silver Coin Satılmıyor O Zaman Diye Soru Sorulabilir. Gold Coin Takas Edileibiir Veya Bir Arkadaşınıza Verilebiilir.
    Dolayısı İle Silke Çevirmeden Önce İki Kişi Arasında Yapılan Alışverişlerde Kullanılabilir Silk Tabanlı Private Serverlerde Örneğin 100 Silk Karşılığında İtem Almak İsteseniz Karşı taraf size Silkini Hiçbir Şekilde Aktaramaz Ancak Bu Sistemde Gold Coin İle Alışverişinizi Yapabilir ve Karşı Tarafta Aldığı Gold Coini Silver Coine Çevirerek Oyunda Yine Dilediğince Kullanabilir.

4. sromedia

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Beta Süreci İçerisinde Bulunmaktayız Ancak Beta Sürecinin Oyunculara Bir Zararı Bulunmamaktadır. İtem veya Level Silinmesi Gibi Bir Durum Yoktur.

5. okammmm

okammmm Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    exp rate ile ilgili olarak belirli bir sayı varmıdır acaba?

6. sromedia

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    1 Saatlik bir güvenlik güncelleştirmesinden sonra oyunumuz tekrar onlinedir.

7. xxborntorule

xxborntorule Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hiç event falan olmayacakmı

8. sromedia

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Gerekli Çoğunluk Oluştuğunda Bir Kaç Gün İçerisinde Duyurusu Yapılacaktır.

9. Left Behind

Left Behind Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    diğerlerindebi farkı yok sadece editlenmiş bi kaç item var zaman kaybı

10. xxborntorule

xxborntorule Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Girdinmi oyuna sen kardeş ben bi kaç farklı şey gördüm set rank np rank gerçi daa giremedik ama :)

11. WhatAPity

WhatAPity Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üniversite Öğrencisi
    Hiç bir farklılık yok diğer private serverlara göre, İtem satışı yerine gold coin satışı bununla gene item alınabiliyor. Dolaylı yoldan item satmak yerine adam gibi satsanız az uğraştırırsınız.

12. sromedia

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    "İtem satışı yerine gold coin satışı bununla gene item alınabiliyor. Dolaylı yoldan item satmak yerine adam gibi satsanız az uğraştırırsınız."
    Sernet Sistemini Bilmiyorum Biliyormusunuz Ama İllaki Bilenler vardır ordaki sistem de bunun aynısıydı npc de gördüğünüz itemler giriş seviye itemleridir. Server oyuncusu nasip olurda oturursa herkesin elinde olacak ve artık npc ye satılacak türden itemlerdir. Oyunda asıl itemler bu npc de ki itemlerin sun ve moon versiiyonları ve sadece mooblardan elde edilebiliyor.
    "Hiç bir farklılık yok diğer private serverlara göre"
    Saygı duyarım düşüncenize Bilmiyorum İnceleyerek mi Konuştunuz Ancak Sizin için Kafanıza Göre Farklı Bir Server Bularak Mutlu Olmanız Dileğinden başka bişey yapamayız tabiki iyi günler :)

13. Avocado

Avocado Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Sırf silver coin kısacası item satışı var diye baktığım gibi kapadım. olmadi:
    Bunun yerine silk satışı yapıp emek haline getirseydiniz daha çok player kazanabilirdiniz diye düşündüm..

14. sromedia

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    silk yapılsa idi oyun içinde uniq kesip unikten silk kazanıp dress alabilecekmiydiniz yada devil yada reserve oyun içinde para harcama mecburiyetiniz sıfır emek harcayarak silver coin kasarak oyun içi kazanç sağlıyabiliyorsunuz silk sisteminin aynısı yanlızca bunda silki oyunun içindede elde edebiliyorsunuz terk farklılık o :) iyi eğlenceler iyi günler

15. sromedia

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  16. sromedia

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  17. sromedia

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  18. kanka

kanka Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şu coin işini hep uniquelerden elde etmemizi sağlamayın valla wizard açmaktan başka secenek bırakmıyorsunuz hep uniqueye yönelik swler. ben blader seviyorum arkadaş unique zor iş benm için :D

19. sromedia

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bir TG,Cerb,Uruchi veya IVY kesmek için illaki wizard olunması şart değil diye düşünüyoruz. Ancak Sizde Bilirsinizki Bu Oyunun En Etkileyici Taraflarından Biri Uniq ve Uniqlerde Wizlerin Üstünlüğü Var Bu Engellenemez Bir Oyun Gerçeği Bizce.
    Ancak Silver Coin Kasmak İçin İllaki Uniq Kesmek Şart Değil Oyunda Normal Yaratık Spawnı Yok Bütün Spawnlar Gİant Şeklinde Bir Wizard Tek Başına Rahatça Dolaşamazken Bir Blade Çok Daha Rahat Kasma Alanlarında Crit Atabiliyor. Buda Bladenin Wizarda Göre Bir Avantajı Kasarken Hem Silver Coin Reçetesi Düşürebilir Hem Para Kasabilir ve NPC den Silver Coin Alabilirsiniz.

20. kanka

kanka Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilginç bir düzenleme olmuş o zaman :) ama yinede sro daki olması gereken şeylerden uzak olunca yine bizi sarmıyor oyun. örnek yüksek sikillerin erkenden açılması mobların olmaması gibi. ama yinede farklı bir uygulama başarılar dileriz