boolartxe demiş ki:
bu bottanmıdır nedir cok kasıyor oyun.işlemci full %100 kullanıyor hiç inmiyor.virüs mü var bu botta ?.

p4 işlemci
9500gt 1gb 128bit ekran kartı
4gb ram .ben bu pc ile isroda 6 tane acıyom kasma olmuyor.ama şuan 3 charım oyunda 4.bu elite olacak ama cok kasıyor pc.işlemci full %100 kullanıyor.elitesrodan cıkınca düzeliyo pc %40 lara iniyor
işletim sistemi neydi aca öğrenebilirmiyim benim xp sp3 hiç bir kasıt yok 3 isro açık 1 elite
ve bu aşağıdaki resimde verdiğim talimatları dene bi bakalım ne olucak
PS:geçikme için kusura bakma
PS2: patatesler yandı daral:

judas demiş ki:
boolartxe demiş ki:
bu bottanmıdır nedir cok kasıyor oyun.işlemci full %100 kullanıyor hiç inmiyor.virüs mü var bu botta ?.

p4 işlemci
4gb ram .ben bu pc ile isroda 6 tane acıyom kasma olmuyor.ama şuan 3 charım oyunda 4.bu elite olacak ama cok kasıyor pc.işlemci full %100 kullanıyor.elitesrodan cıkınca düzeliyo pc %40 lara iniyor
işletim sistemi neydi aca öğrenebilirmiyim benim xp sp3 hiç bir kasıt yok 3 isro açık 1 elite
sp2 kullanıyorum.öyle bi dosyada yok bende.cfg dosyasının içinde

boolartxe demiş ki:
judas demiş ki:
boolartxe demiş ki:

p4 işlemci
sp2 kullanıyorum.öyle bi dosyada yok bende.cfg dosyasının içinde
pardon eksik yazmışım cfg dosyasına gir bide skin_sro dosyası var
ona gir orda
ps:acele ile yapmıştım unuttum

dediğin gibi yaptım ama hala aynı.

nerde sorun var anlamadım isroda 6 chara giriyorum kasma yok ama bunda 1 tane bile girince kasıyor anlamadım bi türlü.

off oyun kasıyor diye kasamıcam char ya offff...

anlamadıgım tek charda bile kasıyor arkadaş kafayı yicem ya

Bro BEn herşeyi ayarladm Ama Kordinatı veriyorum Yürümüyor Slota Ve bot calısmıyo nasııl olacak ?

woldeph1 demiş ki:
Bro BEn herşeyi ayarladm Ama Kordinatı veriyorum Yürümüyor Slota Ve bot calısmıyo nasııl olacak ?
bak map penceresinden kasıcan noktaya getir sonra bot place' a tıkla map hafiften karanlıklaşçak tıkla kasıcan yeri mapten sonra botting e bas eğer gitmezse bot alanından en üsteki koordinatı seç tekrar botting de kabul edene kadar yap bazen oluyor öyle

bu botu indirmek istiyorum fakat norton mudur nedir engelliyo siteyi giremiyorum lütfen yardım edermisiniz kafayı yiyecem

Yasliergen demiş ki:
bu botu indirmek istiyorum fakat norton mudur nedir engelliyo siteyi giremiyorum lütfen yardım edermisiniz kafayı yiyecem
anti virüs programını kapat indir tekrar aç :)

usta üye girişi yaptıktan sonra start game dedim ama senin gösterdiğin 3 tane start game yazısı çıkmadı ve server seçme yeride çıkmadı yardımcı olursan sevinirim

usta ben üyeliği alamıyorum. sorun nedir sence ? istedikleri bilgileri veriyorum onayla dediğim zaman "programı kapat" geliyor :S

smrymafa demiş ki:
usta ben üyeliği alamıyorum. sorun nedir sence ? istedikleri bilgileri veriyorum onayla dediğim zaman "programı kapat" geliyor :S
bot free değildir artık ücretlidir

kardes benm bot baslamıyor hıcbır atack ws yapmıo ustune ustlk asıstant patchde war

sa ben srokingde login diyorum fakat multiclient maneger bölümünde sadece 1 client var :S sizin gösterdiğinizde 3 client var bunu nasıl halledebilirdim ben 3 char sokacağım oyuna :S

Yukarı Alt