1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Sroda Pc kilitlenmesi ////

1. SwitchBack

SwitchBack Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu olay 1 senedir var benim pcde düzeltmek için neler taptıysamda başarısız oldum ...
    Sro'ya giriyorum aradan yarım saat 1 saat geçiyor direk pc kilitleniyor ve reset atmam gerekiyor düzelmesi için . ( sadece oyun kilitlenmiyor pc komple kilitleniyor )
    Pc'mde 1 GB ram - 256 Mb GeForce 5.200 Ekran kartı var ve ayrıyetten 3.06 ghz işlemci var ...
    Çözümünü bilen lütfen beni bilgilendirsin Crying or Very sad

2. Presence

Presence Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    kardeşim bak biliosun benim bu konuda topicim var bangır bangır bağırıodum pcim kitlenior die naptım aldım aksayı gittim bilgisayarcıya format attırdım sistemi yeniden kurdurdum şimdi geldim sro yu yükledim direct x i vede pacth i yükleyip oyuna girecem yani hiç donma yok dedimi format attır ama nevarsa sil müzik resim program hiç bişi kalmasın pcn de inan bana oluor benimde kitleniordu sıkı bir formatla iş bitti extraokk

3. Nephertiti

Nephertiti Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu işin foRmatla alakası yok bilgisayarının bütün fanlarını temizle olmazsa Ekran kartını bilgisayarcıya götüR aynı sorun bndede olmuştu bütün fanları temizlediğimde geçti..

4. SwitchBack

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet fanlardan olabileceğini bende düşünüyorum
    Kardeş senin dediğini ben çok yaptım kaç kere format attım aynı sorun var ben fanları temizletecem inş. düzelir ...

5. Presence

Presence Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    kardeş biliosun bak bi forumdaki topicğe benimki de kitleniordu bak istersen kanıtı var yalanmı sölicem benimki saati geçtim 10 dakkabir kitleniordu Crying or Very sad

şimdi kurdum oyundayım hiç bişide yok taş gibi çalışıor extraokk

hebide yap onu doru sölüosun bende yaptım pcni temizle enbyük etkside o ben 6 aydır temizlemiodum şimdi temizledim elektrikli süpürgenin poseti doldu :lol:

6. belirsizzzzz

belirsizzzzz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    CeyRRANNCI
    bilgisayarında ısınma vardır ozaman kasanın içini aç iyice temizle he ben yapamam diyosan götür bir bilgisayar işi ile ilgilenen dükkana onlara içini iyice temizlesinler perde

7. MoonLife

MoonLife Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    katılıyorum

8. SwitchBack

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam teşekkürler
    Kardeşim seninki format attığından dolayı düzelmemiştir pcyi temizlediğinden düzelmiştir :lol:

9. redmelon

redmelon Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Fanlarla alakası olmadığını ben bızzat deneyerek gördüm.Dedikleri gibi format at veya attır.Bendeki problem hala devam ediyor.Zor geldiği için uğraşmak istemiyorum.Bende kilitlene kilitlene oynuyorum.Ama kilitlenmediği zamanlar da olmuyor değil.

10. SwitchBack

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Fanlardan olmadığını bende anladım ...
    Pcmde ağır bir şekilde virüs varmış onları temizledim ondan sonra bir problem yapmadı bakalım ilerki zamanlarda ne olacak Cool Wink

11. By_MaKaRa

By_MaKaRa Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    +1907 headbang2ft9 headbang2ft9

12. dReamw0rk

dReamw0rk Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ŞöföRR :))
    arkdaşlar arkdaşımıs pc si güsel ama bu sorun cok olan bısı galıba
    bak bende 1 gb ram 64 mb ekran kartı 160 gb HDD ...2.40 ghz işlemcı ama bole sorunlarla karşılaşmadım
    neden her ay düzenli olarak pc format atıyom fanı gidip petrolde hava basıyorum :lol: :lol: :lol: gercekten her pislik gidiyor ve HDD de yer olması lasım... bende suan yer yok S: onun için 2 char acamıyom :lol: sana tavsiyem git Fanı temizle oyunu tekrar kur sorun dewam ederse format at..

13. SwitchBack

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar pc yi değiştirmeye karar vermiştimki dedimki bir kere daha götüreyim başka bir pcciye baksın iyice bir içine dışına düzelmeyecek gibiyse ikinci ele satmaya çalışıyım yenisini alayım dedim ... Adama güzelce anlatttım sorunlarımı adam bana dediki bu akşam pc burda kalsın ben güzel bir oyun yükleyeyim kitlenecek mi diye birde ben bakayım dedi ... Ertesi gün tekrar gittim pc ciye ve kilitlenmiş pc adam bunun neden kaynaklanıyor olacağını araştırmış ve bana şöyle bir şey söyledi Bak abisinin senin pcnin İşlemci fanı dağılmış ve düzgün çalışmıyor yeterinde işelmcini soğutamıyor ve buda sana kilitlenme olarak geri dönüyor dedi ben bunu bu akşam düzeltmeye çalışacam yarın gel dedi ... Ve yarın oldu gittim tekrar dedim abi bizim pc ne oldu düzeldi mi adam dediki senin birde termal macunların kurumuş onları değiştirmek lazım onları değiştireyim düzelir yarın gel al pc yi dedi :mrgreen: Yarında gidip alacam inş. düzelmiştir bizi masraftan kurtarmış olur o pc Allah ondan razı olsun Wink

14. SwitchBack

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün gittim aldım pcyi adam dediki fanlarında sorun yokmuş senin bu içerisindeki tüpler yanmış onlar değiştirdim kontrol ettim kilitlenmiyor dedi aldım pcyi getirdim eve baktım gerçekten kilitlenmiyor ilerleyen zamanlarda ne olur bilemiyorum ....
    Pc nin içinde yanan tüplerin resimleri :