Eskiden srobot kullanıyordum memnundum. Şuanda srobot'un diğerlerine göre eksisi nelerdir? Diğer botlar daha çok kullanılır olmuş.

Bildiğim kadarıyla kasma alanına scriptsiz gidebiliyor srobot hala böyle mi? Avoid Statue lerin içinden geçip gitmez umarım.

DC problemi diğer botlara göre daha mı sık oluyor? Her hafta gelen güncellemelerden sonra yeni versionu uzun süre bekleyecekmiyim?

Bildiklerinizi yazarsanız sevinirim.

drumatic demiş ki:
Eskiden srobot kullanıyordum memnundum. Şuanda srobot'un diğerlerine göre eksisi nelerdir? Diğer botlar daha çok kullanılır olmuş.

Bildiğim kadarıyla kasma alanına scriptsiz gidebiliyor srobot hala böyle mi? Avoid Statue lerin içinden geçip gitmez umarım.

DC problemi diğer botlara göre daha mı sık oluyor? Her hafta gelen güncellemelerden sonra yeni versionu uzun süre bekleyecekmiyim?

Bildiklerinizi yazarsanız sevinirim.
Öncelikle srobot silkroad'ın ilk botudur.Bu bağlamda eksileri yavaş kasmak,dc problemi,skilleri görmemesi vb. bir çok problem şikayetleri almaktayız.Parama kıyarım kaliteden şaşmam diyorsanız sbot'tan şaşmayyınız.Ben orta halli bir bot istiyorum derseniz mbot öneririm.Haftalık update sonrası bot bölümlerimizden download işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Şuanda ibot kullanıyorum.

Bot çalışırken bir kaç siteye girdiğimde direk client kapanıyor hiç bir hata uyarı yok. Bot üzerinde disconnect oldun diyor ama çat diye gidiyor oyun.

SBot için üyelikler kapanmış sanırım. Üyeliği de 150 TL den satıyorsunuz. Bu pahalı.

SBot yada MBot kasma alanına otomatik gidebiliyor mu?

Bende 2006 dan 2008 e kadar isrobot kullandım. Yeni güncelleme için 10-15 saat beklediğimiz oluyordu.(Bot369)

Sbot un bi boş account u srobotun 1 yıllık hesabına denk geliyor.

Hem öyle zamanında beleşten o kadar account açıp şimdi satmak etik de değil. Bu sebepten srobota kanaat getirdim :)

Sbot Mbot Daha kalıteli her acıdan. Paran satın almak ıcın yetmıyorsa kiralama Hizmetim var.

Özel Mesaj atman yeterlidir. 13. Müşterimi Arıyorum :twisted:

Yukarı Alt