1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Srobot Start game sorunu....

1. ahab01

ahab01 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Sro yu kurdum sro bot u kurdum saatin oraya gelen el işaretine start game dedim client i gösterdim ama client açılmıyor :cry: :cry:

Autologin in ayarladım yine aynı sorun oluyor, pc hiç bi işlem yapmıyor, Lütfen yardım edin sınırsız bot un 4 günü gitti...

NO Dc client denedim yok orjinal client le çalışmadı, Botu açıp loader dan giriyorum herşey güzel bot çalışıyor ama start game ve auto loginden girmiyor.....

LÜTFEN YARDIM... :think: :think:

2. Spa

Spa Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Serbest :)
    Botun versiyonunu kontrol edin. Güncel olan bot ile bir mi değil bi bi bakınız tekrar deneyiniz.

3. ahab01

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SROBotEn1.107 yeni indirdim kendi adresinden.... :?

kuzenin PC den oyunu Botu getirdim yine aynı yani programlar saglam gibi ama ya ufak bi ayrıntı var yada Pc ile ilgili...

güvenlik duvarı kapalı kaspersky ın güvenlik duvarı vs izin vermiş durumda ama açmıyor :oops: :oops:

4. ahab01

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sorunu çözdüm Virüs programından şüpheleniyordum kapatıp denemiştim ama yine çalışmamıştı. 2 saat önce format attım PC ye bişey kurmadan çalıştırdım çalıştı SRObot, Kaspersky 7 yi yükledim çalışmadı...

PC Antivirüs süz olmaz dedim Kaspersky 8 i yükledim o engelleme vs yapmıyor, Herşey normal çalışıyor...

Tşkler İYi forumlar...