1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

SRO yu ilk oynadığımız zamanlarda daha güzeldi

1. ByFoxy1

ByFoxy1 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben sro yu ilk indirdiğimde daha hiç bilmiyordum arkdasın birirnden knıghtı görmüstüm orda server nasıl girilceni öğrenmiştim..xD sro ya girdimde ilk tibette baslamıstım ee tabi doğal olarak tek atıyordu xD ilk charım glaviyeciydi str ınt karışık vermistim eşitlemeye calışıyordum :D sonra 10lvl oldumda attan nasıl inilceni sordumda bana atçının oraya perk ediyorsun demislerde gitmistimxD at yok olunca bu at yok oldu dedimde adama dam bana saymaya baslamıstı xD ama o zamanki zervki şimdi alamıyorum oyun sıkıyor insanı chakjilerde pt kurardıkxD şimdi bot dolu:(

2. XER0

XER0   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    silkroadı ilk öğrendiğimde daha pot basmasını bile bilmiyordum :lol:

3. FreeDom

FreeDom Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ahh Ahh Aynı Duygular ^^
    İlk Ata Bindiğimde Yürüyen Kişilerin Yanından Hava Ata Ata Geçiyordum 8) Gerçektende O Zamanlar Oyun Daha Keyifliydi
    Şuan Oyunun Nerdeyse Herşeyini Bildiğim İçin Sıkıcı Geliyor...O Zamanlar Elixir Weapon Düşürmek Oyunda En Büyük Mutluluklarımdan Biriydi :curtain:

4. H@K@NCH3SS

H@K@NCH3SS Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Evet eskiden bişey bilmiyordum.Glavie açmıştım armor ile güzel duruyor diye bilmeden full str yapmıştım ama tüm skillere vermiştim

5. Nebula

Nebula Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilk charım sword shield int ti.Bandit kalesinden dışarı cıkmazdım int olduğu için tüm charın böyle olduğunu düşünürdüm. Bir gün Stronghold yakınlarında eski sürümdeki npc thiefler beni kesti bayağı bi bekledim sonra gözlerime inanamadığım Hunter Bowman geldi thiefler kesti beni resledi.Gerçek zamanlı heyecandı o zamanlar.Şimdiyse hide game yapıp duruyorum

6. belgther

belgther Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    botlar ve nooblar yüzünden oyun bu hale geldi. simdi ise botsuz olmuyor. eskiden aegede weapon elixirin fiyati 250-500k arasi degisirdi... sonra noob takimi gittiler bunu 200 yaptilar, sonra 150, sonra 100 ve en sonunda da 50... öyle ki, artik silaha basilmayacak seyler olsa sat npc'ye daha iyi... ve efsane kisiler vardi... level 5X'te uruchiye yatan Endooooo ve BlueKingTR ile karsilastiktan sonra VietNuker ile berabere kalan PlazmiC gibi... hepsi tarih oldu elbette... ayrica oyunu düzeltmeye calistikca sacma sapan eventlerle doldurdular, öyle ki bunlarin hepsi yüksek levellilere hitap ediyordu... ctf cikardilar ama o da bug doluydu... taklamakan ve rock mountain acildi da ne oldu sanki... iki vurusta inen tg, tekte inmeye basladi ve tg beklerken alinan zevk yok oldu...

7. uleyn

uleyn Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eet bunalr cok kötü ya eskiden tgyi kesen admın ismi 1 yıl akılda kalırdı 10 dk 20 dk bunun süresini nrekoru kac olacak fln 5x adm cok azdı gold char yoktu şimdi bunwangalrda penonalrda kasamıorsun bile çok şey değişti uniqleri ndeğeri kalmadı :( :( :roll: :roll: :?

8. XianHun

XianHun Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pasific te _MasK_ die bir edited vardi tgyi hep elimden alırdı xD

9. Mavi Reyiz

Mavi Reyiz   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    4-5 saat tgyi bekledigimi hatırlarım, ertesi gün sabah 8 de okulun oldugu günler 5 e kadar uyumadıgım ...Dark Club guildimizde monster scroll ve pandora box eventleri için biriktirdigimiz parayı...Herkes 50k 50k koyar 800k ya pandoras alır basardık ...Simdiki eventlere bakıyorum bide...hiçbir insan bot kullanmadan,gold almadan , silk almadan 90levelde digerlerine göre iyi bir karakter yapamaz.birine hi dedigin zaman ya cevap vermiyor yada i dont have gold diyor.Goldmu istiycem, tanısalım , arkadas olalım.eskiden böylemiydi.çok iyi hatırlarım bundan 1.5-2yıl evvelinde ilk başlamıştı 5kpls.o zaman kadar hiçbirşey yoktu, daha sonra itemi ver sos+7 yapayım geldi.sonra diğerleri.

10. SingleCleric

SingleCleric Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ben oyuna ilk başladığımda hiç birşey bilmiyordum kamerayı nasıl çevireceğimi dahi o at üstündekiler o peti fln olanlar fln bi süper gelirdi bana o atı ilk gördüğümde adamı baya yüksek bi lvl sandıdım :D 10lvllik attı birde :D hani bi belli bi eyrde full 1-2lvl moblar varya bian sanmıştımki oyunda sadeceo moblşar var sora yeohaları gördüm ama statlar öle bişidiki 2lvl str 2lvl ınt 1lvlde 2str 1ınt 2ınt bi str :D ve mapa bakmaı bilmiyordum partideki userleri bulamıodum ahh süper günlerdi bea ama şimdi bi bakıorm kasması sıkıcı gelior :D

11. F34RL3SS

F34RL3SS Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nostalji yaşamak ii dir.
    gerçekten oyun eskiden daha bi zevkliydi yaw.
    24 lwl de kerwan çekerdik cafeyle beraber.
    3 tane 70 lwl adam yanımıza gelmişti ox lari ile. Bizde harmony theraphy basip beklemiştik. Ama bilmedigimiz birşey wardi. Oda harmony mizin 32 lwl olduguydu :D Npc thiefler çıkınca hepimiz morting de straizo olmuştuk :mrgreen:
    pff ne günlerdi bea.

12. NighTwaLkeR

NighTwaLkeR Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben ilk oynadıgımda inventory dolunca ne yapacagımı bılemeyıp panıge kapılıyordum yere atıyordum ıtemlerı kım bılır ne soslar gıtmıstır :P

13. HastaInsan

HastaInsan Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkes eskiden daha güzeldi diyor ama bence oyun şuan hiç olmadığı kadar güzel durumda. En yüksek lv sınırı 60 olduğu günden beri oynayan biri olarak söylüyorum bunu.

14. dR.NooB

dR.NooB Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    lise ögrencisi...
    Eski Thief-Hunterların yerini hiç birşey dolduramaz artık. Yok cleric bless bascak, yok str int vercek.. pfff :( :cry: :?

15. HastaInsan

HastaInsan Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oyun daha profesyonel oyun haline geldi ama, oynamayı bilmeyen oynayamıyor şimdi. :curtain:

16. Sniker

Sniker Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anlatmaya çalıştığımız şey o değil şimdi, fair play olayı ortadan kalktı, oynamayı profesyonelce bilmene de gerek yok ayrıca,Diyelimki 1 warrior/cleric charım, 1 warrior/cleric arkadaşım var, Her ne kadar profesyonel kullanıcı gelirse gelsin yıkmak imkansız, örneğin: 2xBless Spell, 1x Ultimate screen , 1xmorele screen, 1xphy screen,+ olarak iron skin ve mana skin. screenler 60 saniye sürüyor,yeniden kullanım için 2 dakika, diğerleri de 45 saniye yeniden kullanımı 2 dakika.
    Arkadaşımda var warrior cleric char, benimde böyle bir char açmamı çok istedi yukarıdaki hesaplamalar haklı olduğunu gösteriyor,ancak ve ancak buff basma,no skin, no bless diyenler sinir katsayılarıma tavan yaptırdığı için uzak duruyorum.
    Bence oyunun asıl profesyonel kısmı snow gelmeden önceki hybrid charlardı, kullanmasını bilenin elinde +7 weapon +5 set bi char klasik buildli charların sunlarına eşit oluyordu.

Asıl oynamayı bilmeyen oynuyor şimdi.Sun weapon alan bir warrior,xbow gibi buildlere karşı dayanmak imkansızlaştı.Oyunun en ezik 90 lv i 1 clericten buff alıyor önümüzde yürüyor.Dokunamıyoruz resmen herife.Guild warlarda aynı şekil.Safe zone bufferleri çok olan guild gw i alıyor.Jm diyor ki: daha çok char kas silk al onlara pre vs al bana 2x para kazandır,ben de seni oyunda kral yapayım.
    Kısacası, Bu dünyada parası olan düdüğü çaldı, çalıyor, çalacakta. :sfff:

17. NighTwaLkeR

NighTwaLkeR Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    katılıyorum bır ırk getırırken dıger ırkı bıtırıyorlar oyunda bır adalet olmalı bence avrupalılarda olan absurd guclerı dengeleyecek defanslar gelmelı kı chınese charlara acc sahıbının zekası tacrubesı anlasılsın :muck:

18. Leo Kenzo

Leo Kenzo Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 40lvl de büyümüş kurtları çok merak ederdim :D

19. EnDZoNe

EnDZoNe   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tg ... oyuna girdigimiz 3 gun 24 lwl falan olmustum unutmuyorum str int karışık glavi çarımla tg bekliyodum =) tg görünce kalcim çarpıyodu sonra lwller yükselmeye başladı önce 60 küsürler sonra 0 sonra 80 en son 90 lwl ler..tg ye dalan 90 lwl wizartlar var aramızda :evil: adam 30 lwl orda bi heycan yasıyıcak saçma hareketler yapmanın manası yok ..bunu yabancılarda pek göremeyoruz özllikle bizim türkler yapiyo bunu...Konuyu uzatiyorum ama su oyunda kendi milletimden utanır hale geldim.. Bişiy daha ögrendim .. Mısırlıların cok üçkagıtcı olduklarını..(HEy Man :twisted: plzzz Man my name is Nick i m englis)