merhaba arkadaslar..
Sro yu windows tusuna alıp aşagıda msne girmek nette takılmak istediğimde aşagıya alamıyorum windows tusuna bastıgım an ekran birbirine giriyor garip garip olaylar oluyor :(
yardımınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler..

Oyun ekranında iken CTRL+ALT+DELETE bunların 3üne aynı anda bas görev yöneticisi uygulamalar sekmesinde silkroad simgesine sağ tıkla simge durumunda küçült de sürekli aşağıda kalır oyun.Taaa ki sen tıklayıp üste alana kadar.Yada en mantıklısı çalışan bi hider bulursun daha iyi

shooter dogru diyo en kolay yöntemi o ama illa ben pro ile yapmak istiyorum diyosan client gizleme küçültme büyültme düşürme kaldırma programı vardır forumda:D:D

sol altta ctrL ile alt tusunun ortasında windows tusu war onunla aynı anda D harfine basarsan alta alır ama herseyi alta alır .. masaüstündeki herseyi

Xenas

Shooter demiş ki:
Oyun ekranında iken CTRL+ALT+DELETE bunların 3üne aynı anda bas görev yöneticisi uygulamalar sekmesinde silkroad simgesine sağ tıkla simge durumunda küçült de sürekli aşağıda kalır oyun.Taaa ki sen tıklayıp üste alana kadar.Yada en mantıklısı çalışan bi hider bulursun daha iyi

Uygulu aşşağıya alırsın..

Yukarı Alt