1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

SRO Texture( kaplamalar) yok etmek.

1. emc

emc Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam
    Yeri burasımı karar veremedim.SRO yu modlamak hakkında bir bilgi rica edecektim.
    Öncelikle SRO'nun içinde bütün detayları minimum'a getirdim.effekler olsun herşeyi kapattım. Fakat...

SRO'nun Texture'larını nasıl yok ederiz? Yani oyun kaplamalar olmadan nasıl açarız ? Özellikle Multi Client açarken ne yazık ki Ekran kartımın hafızası yetersiz geldiği için "Not Enough Video memory" mesajına maruz kalıyorum veya bildiğimiz Error ler geliyor ve oyun kapanıyor.

Counter Strike'da bütün herşeyi bembeyaz olması gibi bir durum vardı. Belki SRO içinde vardır.

> Eğer ram'de ve ekran kartı hafızasında yer kaplayacak unsurları azaltabilirsem daha sorunsuz açabilirim.

> Ek olarak : Nvidia Ekran kartı kullanıyorum. Görsel effectler vs.. gibi bilgileri nasıl kapatabilirim. Son versiyonları ingilizce olduğu için ne nedir ? ne işe yarar bilemiyorum ? (Ekran kartı sürücüleriyle alakalı)

2. SonSAHNE

SonSAHNE Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    cs de textures ları kaptma hakkında aklımda bir sürü yol var yani olabilir ama silkroad da sanırım pk2 edit gerekli

3. emc

emc Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki böyle editlenmiş PK2 dosyası mevcut mu ?

4. pfffffff

pfffffff Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Silkroad online meslek lisesi anasınıfı terk.
    Dedigin tarz pk2 dosyalari bulman kolay degil.Sana yardimci olacak sro ek programlari var yukarida.Actigin charlari 1x1 pixel boyutuna kadar kucultebilir sonrasinda tam ekran yapabilir hatta ve hatta simge durumunda olan sro_clienti bile gizleyebilirsin.Bu sayede ekran karti hafizan yeterli gelir ve sorun yasamazsin.

5. Creepy

Creepy Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Aynısını bende çok istedim Silkroad Intro Olarak hatta arka planı pk2 editle yok edebilirsek dehşet olucak hele oyunu beyaz yapalım siyah olsun yada bot varsa ne ala oyuna bakmana gerek yok Ahh AHh bi olsa :?