Bir sorum olucak beklemeye aldıktan sonra eğer çok uzun süre beklemede kalırsa char dc yemiyormu. benimki en fazla 10 dk dayanıyordu.

Sanki pc den çıkan ses kamyon sesi :P
Kapa ekranı dursun işte satte 20 kuruş elektik parası vermiyim diye öle şeyler yapma bilgisayar yanar sana bin ytl masraf çıkar :D
İşte türk aklı yha (:

Jim

rank8
Arkadaşlar böyle bişey olmas uyku modunda bilgisayarın tüm çalışma sistemleri duruyor bi nevi pc kapanıyor Silkroad en fazla 5 dk sonra kapanır .

Yanmaz sanırım pc fazla ısınınca kendiliğinden kapanır abimin fan bozuktu kapanıyordu 80 dereceye cıkınca

aranchia demiş ki:
Yanmaz sanırım pc fazla ısınınca kendiliğinden kapanır abimin fan bozuktu kapanıyordu 80 dereceye cıkınca
Bazı Anakartlar İşlemci Belli Bir Sıcaklığı Aşınca PC ye Res Atıyor veya Kapatıyor.Örnek Vereyim MSI'ın Nerdeyse Tüm Serilerinde O/C Denedin 70* De Res Atıyor.Eğer MSI Kullanıcısı İseniz Deneyin Derim...

ben bunu baya bi zaman önce denemiştim fakat belli bi süre sonra internet baglantısı kesiliyor diye hatırlıyorum yaklasın 10 15 dakika gibi bir süre içinde baglantı kopmusut bende bosuna beklemişti pc :lol:

Sleep bilgisayarı kapatmaz güç tasarrufu yapar ki bu da iş yapmıyorsa kullanılır.Önermem .İşlemci yanmasa Ramden kaybedebilirsiniz.

lannnn botu herseyi hazirladim kurdum bota senin dedigini denedim sleep tusuna bastım char dc yedi yalan

Prestij

Tanınıyorum
Özellikle birden fazla client açıyorsanız sakın denemeyin, bios ayarlarınızda belli bir sıcaklıkta reset atması için ayar yapılmamışsa aşırı ısınmadan dolayı sonuç hüsran olabilir, dikkat edin !

uyku(bekleme) modunda iken bilgisayarın fanları durar.fansız calısan bi bilgisayar max 2 saat sonra yanar.o 2 saat icindede internet olmaz zaten(beklemeye alındıgında internet gider,kesilir) :thumbsup:

Yukarı Alt