Arkadaslar forumda guild açmak için bir kaç arkadaşımız konu açmış ancak şuan için bu olay sadece sözde kalmış.
Bunun için bir kaç açıklama gereği duydum.
Bildiğiniz gibi sro-r de karakterlere 1-70 lvl arasında moblardan veya sattıkları itemlerden gold çıkmıyor. Ama GM lerin hatasımıdır yoksa bilerek mi yapıldıysa eventdeki ticketlar satılınca 1000 gold ediyor. (birde FGW de düşen kitaplar 1k ediyor ama onunla uğraşmak daha zor )
Yapmamız gerekene gelince yarından itibaren katılmak isteyen arkadaşlarım evente girip biriktirebildikleri kadar ticket biriktirecek ve bu konunun altına ne kadar para topladıklarını yazacaklar ve guild açmak için yeterli miktar yani 500k toplanınca seçilen bir kişide paralar toplanıp guildi kuracağız (guild ismi ve guild başkanı yine bu konu altında oylama ile seçilecektir.)

Şimdi Bu Yazdıklarımı Onaylayıp Katılmak İsteyenler Lütfen Konunun Altına Karakter İsimlerini , Seviyelerini ve Şuan Elinde Bulunan Gold Miktarını Yazsın.

Ps :Bende şuan 20k gold var.
Nick : Saladin
Seviye : 54 %40

Aynen Ne kadar çok kişi katılırsa o kadar çabuk guildi kurarız.
Basitce hesaplamak gerekirse 10 kişi 50 ticket toplaması gerekir bu da en fazla 2 gün demek

ben ticketlerı satıyorum ama para vermiyo hani npcye satmalıyım ? yardımcı olur musunuz

Yukarı Alt