Merhaba Beyler !!
Adım Metin , yaşım 20 , İstanbul'da oturuyorum..Tek yaşıyorum..Bilgisayar başında zaman geçirmem daha rahat oluyor böylelikle..
Bu yüzden şimdilik Silkroad - R de Gobi serverınde gold satmaya karar verdim.. Allah nasip ederse ekran kartını da aldıktan sonra 30 tane SRO açıp char kasımlarına da başlayacağım.. Konuyu sabitlerseniz sevinirim :)

Konuyu güncel tutmaya çalışacağım , Şimdilik fiyatlar ;
Server : Gobi
1 M = 0,30 TL
Alınacak yer = jangan Stable ( Atçı )
Silk fiyatları bütün serverlarda aynıdır ;

50 silk 8 TL
100 silk 16 TL
300 silk 46 TL
500+25 silk 77 TL
700+50 silk 110 TL
1000+100 silk 155 TL

Bu konu altından bana ulaşabilirsiniz , İş bankası veya PTT aracılığıyla para yatırma işlemleri gerçekleştirilebilir.
Güven konusuna gelince şuana kadar online fazlasıyla char satışı v.s yaptım Allah'a şükür kendimi biliyorum , kimsenin de hakkını yemedim şu zamana kadar inş. böyle devam edecek.. Forumlardan tanırsınız belki HALGAN yani Güney abim , kendisi abim gibidir , çok yakın arkadaşımdır , ona sorabilirsiniz beni :)

Şimdiden hayırlısı olsun diyorum..

KONU GÜNCEL

KrcKyhn demiş ki:
Fiyat konusunda en indirimli fiyatlarımı söyledim :) Botturke girin bakın onlarla bu fiyatları karşılaştırın ,sonra pahalı dersiniz :)

Flood için özür dilerim admin fiyatı düşürdüm haber vereyim dedim konu GÜNCEL !! 1m = 0,50 kuruşa düşmüştür bilginize :)

Yukarı Alt