ulan bu ne bole benim abilerim anlatır ben hep onlardan ogrendim bu oyunu.Onların knight alemi vardi cok fena .Bu oyun dondurmus onları knightan.Troy ve aege vardı dio onlar ama neyseeee.Ben ilk oynadıgımda greece yeniydi ama baska yenilerde vardı.Bu abiler su an full sosun set yapmaya caliso

KraL_ demiş ki:
O zmanlar Thief-hunter falanda bilmiyoz.Ama kara kara admaları görünce hep kaçardım beni soyarlar die :mrgreen: .heralde dedim stalın yanında açık kalınca wolf kara adamlar çaldı :mrgreen: .Çok uzulmüştüm o gün.Mesela ilk defa water ghostlara gittim Lv8 olmuştum,hani posion status oluyosun ya baktım char yemyeşil oldu,hemen arkadaşları çagırdım hava atıyom benim char ne gusel parlıyo sizinkiler parlamıyo die :mrgreen: Ahh ulan ahh ne gusel gunlerdi. Bot çıkdı mertlk bozuldu arkadaş.. :mrgreen:
ÇoK HoŞ yhaaa .. Razz Razz :lolmuch:

Ben O Zamanlar Sadece Merakdan oyuna başlamıştım Ve Hiç Bişy Bilmiyodum Str , int ,

Buldugum butun skilleri alırdım :mrgreen: :mrgreen:

ZaR ZoR Lv 20 oldum kendimi thief lige adadım :mrgreen: :mrgreen:

4 server acıldı diyenler lütfen söylesin bu oyunu kac yıldır oynuyor?
Ben troy ilk acıldıgı gün baslamıstım ve 3 server vardı son acılanda troydu.

Aege de Başlamıştım Server Ler o zamanalr Easy idi şimdi eski halindem eser yok detective

Bizde Arkadaşlarla başlamıştık ah ah neydi o günler biz çar çöp satarken adamlar isy u kesiyordu Yeoha lar dan korkartık arkadas glavie idi bende okcuydum beraber keserdik :lolmuch: ondan sonra hp mp kullanmayı bilmezdik mp hp bittigi zaman yere otururduk 8 lv den 16 lv e kadar Stone Ghost larda kasmıştım Razz

Oyunu bilmeen oynamak çok daha zevkliydi ilk charım 27 lv oldugunda str ve int aynıydı. :lol:

ahh o eski günler traffic yoktu en fazla 10 . deneyişte açıyodum spartayı şimdi en az 40-50 hem o zmnlar eziktik tam olarak oyunu bilmiyodumama o günler bu günlerden daha güzel şimdi yok kale savaşları yok grup savaşları falan oyunun zevkini kaçırdılar

Ben Başlagıdımda Tibet Acıktı Ama Babel Sonradan Acıldı.Yanı Tibet Nie Yok Rolling Eyes

Beijo

Bilgiliyim
ben başladığımda Venice yeni açılmıştı herkes gibi hp ve mp eşit olarak dağıtmıştım skıllerı kafama göre acardım 10 de fln earth ghostlara gitmiştim ama JG'nın arkası diil manyangların aşagısında göl vardı tek orayı biliyordum water ghostların mekanı diye...ve su oldugu için orda elektrik imbue açıyımda canavarlara daha çok vurayım dıye halbuki hiç alakası yoktu...yeoha'lardan korkuyodum hep öldürüyorlardu benı sonra baktım millet gecıyo bende gectim... :mrgreen:

Skill kullanan adamları görüp özeniyodum:))) Kesin şifre yazmıştır bnlar diodum. İnternetten sro hilelerini bile aradıım oldu :lol: sonra skill açmayı öğrendim :lol: :mrgreen: :mrgreen:17 lvde tg gördüm delircektim :lol: bütn ezikler toplandık ona dalıoz baırıom ks yapmaın die :lol: sona öldüm tabe..

Yukarı Alt