Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
ya multi açmam lazım direct x li bi hatalar verior en son ????????? hatasını verio 2. açılmıo ama 1. açık sro kapanmıo reset atmadan açmam lazım 2. yi oyundan çıkmadan nasıl yaparım bunu varmı çaresi

gs cihan loader kullanıyorum

prensturk demiş ki:
küçük harfler kullanalım diyene akdar adama cvp versen daha iyi olurmuş.
Her G.Mod,Mod,D.Mod sorulan her soruya cevap vermek zorunda değiller. Burada ki bütün yönetim sro oynuyor diye birşeyde yok. Konuyla alakasızım cevap veremem. "Sende bana laf sokacağın kadar adama cevap verseydin ya" desem :idea:

hackanizma demiş ki:
ya multi açmam lazım direct x li bi hatalar verior en son ????????? hatasını verio 2. açılmıo ama 1. açık sro kapanmıo reset atmadan açmam lazım 2. yi oyundan çıkmadan nasıl yaparım bunu varmı çaresi

gs cihan loader kullanıyorum

bu konuyu açman gereksiz bence arkadaşım. Gscihan loader dan en iyi anlayan kişi : GScihanın kendisi keşke onun konusuna yazsaymışsın.

Titus Pullo demiş ki:
ayrıca o imzanda ki reklamı kaldıttırdık tekrar koymuşsun. Siteden süresiz olarak şutlanmak mı istiyosun?

imza demek kullanıcıya tanınan bir ayrıcalıktır reklam istemiyorsan imzaya "link" eklemeyi kapatırsınız. bazen çok itici oluyor modlar. adminlerin bu konuda esnek olmaları gerekiyor,, zira ben istediğim (ahlak çerçevesinde) şeyi imzama ekleyemiyceksem.. kes hesabı :)

Linux demiş ki:
Titus Pullo demiş ki:
ayrıca o imzanda ki reklamı kaldıttırdık tekrar koymuşsun. Siteden süresiz olarak şutlanmak mı istiyosun?

imza demek kullanıcıya tanınan bir ayrıcalıktır reklam istemiyorsan imzaya "link" eklemeyi kapatırsınız. bazen çok itici oluyor modlar. adminlerin bu konuda esnek olmaları gerekiyor,, zira ben istediğim (ahlak çerçevesinde) şeyi imzama ekleyemiyceksem.. kes hesabı :)
Sen bi mağazaya girdin. Orada senden başka birçok müşteri var,alışveriş yapıyorlar. Sen mağazanın ortasına geçtin eşek gibi anırmaya başladın : "Karşıdaki mağazada fiyatlar daha ucuz. Koşun millet koşun,ordan alışveriş yapın. " Mağaza görevlileri sana ne yapar ?

Tam uygun bir benzetme olmadı,ama buna yakın...
Size verilen hakkı diğerlerine saygısızlık için kullanıyorsan o hak sizden alınır !

A.T.P demiş ki:
Linux demiş ki:
Titus Pullo demiş ki:

Sen bi mağazaya girdin. Orada senden başka birçok müşteri var,alışveriş yapıyorlar. Sen mağazanın ortasına geçtin eşek gibi anırmaya başladın : "Karşıdaki mağazada fiyatlar daha ucuz. Koşun millet koşun,ordan alışveriş yapın. " Mağaza görevlileri sana ne yapar ?

Tam uygun bir benzetme olmadı,ama buna yakın...
Size verilen hakkı diğerlerine saygısızlık için kullanıyorsan o hak sizden alınır !
ne yapacaklarını söyleyeyim.
-sosisli sandiviç xD verirler arkadan önden (yanlış anlamayın hemen :D)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Linux demiş ki:
Titus Pullo demiş ki:

18. Avatar (Görüntü Resimleri) ve imzalarda, aşırı büyük, erotik(+18) içerik, site reklamı, vs yasaktır.
Forum kurallarını okumadan konuşan , gereksiz yere itiraz eden üyelerden tiksiniyorum. Her link reklam amacı taşımaz . bknz
imageshack.us bir kaç gereksiz kişi için insanların imzasına resim koymasını niye engelleyelim ?

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt