sro loader kullanıyorum ve hergün bir yerlerde charım soyuldu loader yüzünden gibi yazılar okuyorum bunların doğruluk payı nedir ve charım loader yüzünden soyulurmu cvplarınızı bekliyorum

elrond demiş ki:
sro loader kullanıyorum ve hergün bir yerlerde charım soyuldu loader yüzünden gibi yazılar okuyorum bunların doğruluk payı nedir ve charım loader yüzünden soyulurmu cvplarınızı bekliyorum

bunun doğruluk payı, senin beni soyduğun kadar doğru...

Modların onayladığı hiç bir programdan charın soyulmaz fakat charına silk almazsan bu programlar illegal olduğundan banlanma riskin var. :thumbsup:

Sitemizin yetkilileri tarafından Konulmus bütün Loaderları gönül rahatlığı ile kullanabilrsn.

sağol kardeş bir de charım soyulmaması için alabileceğim önlemler neler bir yardımcı olurmusun charıma silk almassan demişsin arkadaşım silk ile bu olayın ne alakası var acaba?

elrond demiş ki:
sağol kardeş bir de charım soyulmaması için alabileceğim önlemler neler bir yardımcı olurmusun
şifrenı sık sık değiştir, eğer yardımcı bir program kullanıyorsan şiferni ve ID ni direk girme onun yerine yarısını yaz, sil birazını yaz sil sonra tamamını yaz, araya ş falan ekle öyle enter a bas(keylogger şaşırmaca)

sık sık şifreni değiştir, ID ni herkese verme, internet cafe gibi yerlerde oynama şifreni 123456 veya abcdef gibi kolay şeyler yapma.

Modların onaylamadığı programları kullanma
Tanımadığın kişiler ile exchange kullanmamaya çalış.
Sakın Şehirlerde söylenen sitelere girme.Yok 3 günde 80 level gibi.
Sakın hiçbiryerde İd Password Gizli sorunu verme. Bunları yaparsan soyulacağını sanmam. :thumbsup:

elrond demiş ki:
sağol kardeş bir de charım soyulmaması için alabileceğim önlemler neler bir yardımcı olurmusun charıma silk almassan demişsin arkadaşım silk ile bu olayın ne alakası var acaba?
Düzenli Silk aldıktan sonra aldığın silkle Globalden Joymax'aher türlü küfür etsen bile Banlamazlar.Sen adamlara para kazandırıyorsun neden banlasınlar ki :thumbsup:

drotalion demiş ki:
elrond demiş ki:
sağol kardeş bir de charım soyulmaması için alabileceğim önlemler neler bir yardımcı olurmusun
şifrenı sık sık değiştir, eğer yardımcı bir program kullanıyorsan şiferni ve ID ni direk girme onun yerine yarısını yaz, sil birazını yaz sil sonra tamamını yaz, araya ş falan ekle öyle enter a bas(keylogger şaşırmaca)

sık sık şifreni değiştir, ID ni herkese verme, internet cafe gibi yerlerde oynama şifreni 123456 veya abcdef gibi kolay şeyler yapma.
her gece oyunu kapattıktan sonra şifre değiştiriyorum keyloggare karşı sürekli virüs taraması var aklımada yapcak başka bişi gelmiyo

elrond demiş ki:
drotalion demiş ki:
elrond demiş ki:

her gece oyunu kapattıktan sonra şifre değiştiriyorum keyloggare karşı sürekli virüs taraması var aklımada yapcak başka bişi gelmiyo
o zaman korkacak birşey yoktur merak etme. Ben 80 e kadar har geliştirdim ukarıdaki yöntemle, hiçbirşeycikler olmadı

Soyulursun şimdi dicekler nasıl soyulursun
O programı yapan hacker şu an kullandığı nick unuttum ama OCx.... bilmem neydi ayrıca Rev6 yapımcısıydı her zaman soyulma riskin var :wink1:

library files nedir bilmiyorsun anaşılan...

agbot u C++ da yazmışlar.bazı kodlarda bilgisayar tarafından tanımlanmamış. Bu kodları kaydetmek için library files a ihtiyacın var. Yani library files rev6 tarafından yapılmamış. Programlamacılık yaparken agbot yoktu ama bende library files vardı...

drotalion demiş ki:
elrond demiş ki:

yanlız dedıgın taktıgı cozmek cok basıt ac bı tane not defterı keyloggerda yazan tuslara tek tek bas en son ortaya cıkan kelıme veya sayı sıfredır 8)

bencede silk yüklemessen banlanırsın.gm nin düşüncesi bende şöyledir : ya bu adam silk yüklememiş bana ne faydası warki..onun yerine silk yükleyen biri oysana daha iyi ... gibisinden..

desperado894 demiş ki:
olabilr ama loaderın ıcıne keylogger atıyolar bazılarına coğunda olmuor ama
Sizce keyloggerlı dosyayı biz sizinle paylaşırmıyız.Buraya koyduğumuz her program 1001 tane taramadan geçiyor.

Yukarı Alt