burdan indirdiğim sro loader ı kullanıyorum hatta pencerede yanında extraloob.com bile yazıyor. Neyse no dc ve küfür filtresi tamam. ama multi clienti seçip basla diyorum ilk clientle girdim diyelim oyuna 2. clientte kodu girdikten sonra hep failed to connect server (c10) hatası alıyorum ne yapmalıyım?

addIcFb

Aileden
şöle yapabilirsin:Sro C'de Diyelim,Sro yu Al D'ye Kopyala...Sonra C den Normal Oyuna Gir,Loeder'i de D deki Sroya ayarla oyundayken Leoderi Çalıştır Gir Oyuna Almazsın Die Düşünüorum :wink1:

By_Kazuya demiş ki:
şöle yapabilirsin:Sro C'de Diyelim,Sro yu Al D'ye Kopyala...Sonra C den Normal Oyuna Gir,Loeder'i de D deki Sroya ayarla oyundayken Leoderi Çalıştır Gir Oyuna Almazsın Die Düşünüorum :wink1:
Yaptım ama gene kodu girdikten sonra c10 aldım ne yapmalıyım yaw offff :(

eet arkadaşıma multiclient yolladım ama ilk cliente giriomuş 2. ye girdiğinde ilk girdiği dc yiyormus bunun çaresini bilen yok mu :S

öncelikle 1907 (Fenerbahçe 4 ever) inci mesajımı sana atmaktan gurur duyuyorum :)

şimdi senin sorununa gelelim. Birde rumathada dene, aynı şey oluyormu olmuyormu bana bir ilet lütfen.

benim arakadaşta öle oldu oda vista kullanıyodu ilk olmayınca bilgisayarcıya gitti sonra girmeye başladı

beyler ben kablosuz net kullanıorm ama banada failed bilmem ne bilmem ne işte yani C10 hatası verıo onu nasıl yapcaz ya :DD::D of ya
nezmndı gıremıom çarıma girenler olrsada pm atın F0rTHEES :D

bildiğim kadarıyla 2char açtığında aynı hesapları denersen veriyo bu hatayı farklı hesaplar denediğinde vermez sanırm

Yukarı Alt