Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
emc demiş ki:
Gelen Ekranında ExtraLoob yazıyorsa bende çalışıyor. Denemek için 7 tane Char açtım. 8 e kadar gidecektim fakat ekran kartımın Hafızasının yetersiz olduğu uyarısı geldi.
> PRogramı başka bir siteden çektim. Bu sayede burayı buldum üye oldum.
> Teşekkürler.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Özelden atsana o siteyi

ya beyler biri bana yardım etsin ilk loaderle start dersek 2. çar oalrak nerden giriş yapcam launcerdenmi detaylı bilgin verin LÜTFENN !!!

Ben denedim çok güzel çalışıyo Razz Bot kullanmıyorum ama...Güzel paylaşım headbang2ft9

emc

rank8
AMD Athlon işlemcili bir sistemde denedim. Fakat çalışmadı.
> Çift çekirden intel sistemde denedim çalışıyor.
> Evet hem oyun içinde No DC hemde oyuna giriş sırasında Server dolu ise Tekrar başlatmana gerek kalmadan Harf ekranı tekrar geliyor.

> Denemek için 7 char açtım ve oyuna girdim. 8'e kadar desteği var deniyor. 8 için denedim fakat ekran kartımın hafızasının yetersiz olduğunu belirtti. Oyun çözünürlüğünü ve Detayları kısabildiğim kadar kıstım.

ya arkdaşlar ben bu loaderi kurdum ancak start dediğimde açılıyo iş kotları yazıp confirm dediğimde kapanıyo kendiliğinden atıyo soruma cevap bulursam ki inanıyorum çok işime yarıyacak lütfen yardımcı olun

Çalışıyormu bu.Hem stall hemde botla kasabilcekmiyiz yani?Gerçi kimse ilgi göstermediğine göre çalışmıyor ama Embarassed

siz ilk once sifreyi dogru kullanın onda sonra milette nasıl copyalıyacaklarını söyleyin

siz ilk once sifreyi dogru kullanın onda sonra milette nasıl copyalıyacaklarını söyleyin

o2 reis yaa bana uygulama yaılandırması olmadığından dolayı uygulama başlamadı diyo naısl yapcaz reis yaa olmuyo baştan anlat yaa lütfen

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt