1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Sro Lag

1. Tafoo07

Tafoo07 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar su bi kaaç gundur acaip bi lag varacaba gecici bi durum mu dw den baska yerde durulmuo.

2. TurkPayment

TurkPayment Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ben alex. de duruyorum 102 lw lerdeyım 4 çar lag felan yok :)

3. Xperyon

Xperyon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    PC Donanım teknik destek.
    senin realm de problem vardır

4. RiodeJaneiro

RiodeJaneiro Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    evet titan serverinde acayip lag var sadece alex ve dw de yok

5. Apt

Apt Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oyunu lagsız oynayabilenmi var,oyunu bırakma sebeplerimden biride buydu.Youtubeden izleyin yabancıların pvp videolarını,bir tanesinde lag yok.Tabi burada sorun fifty-fifty :beer: sronun hatası bütün serverları Korede(son açılan 3 serverı amerika da fakat yine değişen birşey yok,o da dünyanın öteki ucunda :lol: ),bizden kaynaklanan %50 lik kısım ise şundan kaynaklanıyor:
    Hangi şirket ve hangi adsl tarifesi olursa olsun verdikleri upload 1mbps(okadar bile değil gerçek değeri 75kb/s ).Hangi server olursa olsun,gidin bi samarkand önünde pvp yapanları izleyin(pvp yapın demiyorum sadece izleyin yinede lag olduğunu görüceksiniz).Tabi bu dediklerim adsl(ttnet,süperonline,uydunet falan farketmez) kullananlar için;süper online fiber kullanan varsa (20/5 mbps olan paketi) deneyimlerini paylaşırsa iyi olur.

Anca bu oyuna bir daha nezaman başlarım?serverlarını Türkiye'ye veya avrupaya taşırlarsa ozaman oynanır bu oyun;ya da süperonline nezaman oturduğum yere fiber altyapısını getirirse ozaman :mrgreen:

Adamlar avrupaya hitap ediyor,oyuncu sayısına bakın Türkiye-Mısır-Almanya-İspanya ağırlıklı fakat bütün serverlar dünyanın öbür ucundaki Kore de...
    Ha şimdi ben oyunu bıraktım diye serverları taşıyacak halleri yok fakat benim gibi düşünenlerde bırakıcak zamanla ki bu gitgide artıyor(özellikle 12d itemlere silkle + basma olayı geldikten sonra),ya oyunu kapatıcaklar ya da serverları avrupaya taşıyacaklar.

6. mehdixdir

mehdixdir Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hayta
    Ya kardeş oyun zehir oldu ya.. ya bi haftada anca kasar yattıklarını.. Lag konusunda ne yapabiliriz kafayı yicem ya :think:

7. Tafoo07

Tafoo07 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Super online fiber kullanıorum ama bi evde 2 pc acık ondanmıki acaba ?