Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
start a bastıgımda bu hata gelıyor acaba sebebini bilen varmı ''sory.failed to execute silkroad (error code2) Question Question Question Question

-Resim Silinmiş.

Oyunu orj. sideden indirdim 5 gundur hata veriyo :lol: bi kuramadım

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Alavigne demiş ki:
:?!!! daha mantıklı bi acıklama yapacak olan var mı?
walla kardes hep yardım istiyosun hem de yardımları begenmıyorsun
benımde böyle hata veriyodu oyunu kurarken silkroad sitesinin acık bırakarak kur eminim olacaktır
sen buna mantıksız diyorsan
sende mantık var mı diye düşünmek lazım

avrupa çarların da kılık değiştirme skilli varmı... geçen pwp yapıyorum adam bir dagger oluyor bi glavier anlamadım gitti???

bende starta bastıımda sory failed to execute silkroad error code 2 hatasını alıyorum sorun nedir

NiGHTMaRe_

Öğretiyorum
arkadaşlar ben silkroad ın yeni versiyonunun bütün partlarını rapishareden indirdim şimdi ne yapcam partları bir arayamı getircem ne yapcağımı yazarsanız sevinirim :?!!!

kardes ben ındırdım jason verdı adresden 10 patch dı hepsı bır arada ne ypıcamm da kurulcakkk yardım edınn lutfenn nere kurcam ne dıye kurcam entere basıom hec bısı oluyooo

NiGHTMaRe_

Öğretiyorum
arkadaşlar ben bu legend 2 geldikten sonra çok dc yemeye başladım bunun sebebi ne olabilir bilen varsa açıklasın lütfen saygılarımla...

şimdi us la sen bu LİNK TE :http://www.extraloob.com/forums/viewtopic.php?f=101&t=16393 demişsin ya 80 cold , 80 bow ,
70 lyt , 70 fire peki ben fireyi 80 codu 70 yapsam ne farkeder çarda güç açısndan bi kayıp olurmu çünkü milletle kapışırken fire kullanmak isterim kale sawaşında sadece dedin gibi cold lazım olur o yüzden 80 yapmak mantıklı gelmedi bana kendi kulanım alanlarım açısndan ne dersin nasıl yapalım ?? cewap werirsenz sewinrm özel mesajda atabilrsnz :mrgreen: :mrgreen: perde perde mucX :santa:

XaslanX demiş ki:
Yhaa Start Gelıoo ID PW Yaıyorum IMAGE KODU Da yazıyorum Enterlıyorum Duruyo duruyor C9 Verio bastan kurdum olmadıı Lütfen yardım edın!!!!!!
ya beyler kafayı yıyecem aynısı bende de oluyo c9 vermi giriyorum bu sefer de oyun sureklı donuyo ve bır sure sonra dc verıooo..Neden olabılır bır turlu anlamadım lutfen yardım edın.. acılllll..rıca edıorum ..sımdıden saolun.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt