Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

SonSAHNE

Bilgiliyim
gdcat35 demiş ki:
merhaba arkadaslar buraya ilk mesajım ve benim bu oyun hakkında bi sorum olacak size çünkü oyunda cevap verebilen olmadı.
şimdi arkadaslar ben yeni bir char acıp akademide 40 level kadar kastım ve mezun oldum ancak benim charımın hiç skill sesi çıkmıyor. oyundaki bütün sesler var PC de de bir sorun yok. ama hiç bir ses yok skill basarken ve vurarken adamdan efekt ve sesler gelmior bilgisi olan bana yardım edebilrmi. şimdiden tşk .ederim
:D esc ye bas options dan sound a gel hepsini aç eğer işaret varsa o ses kapalı demektir :lol: bu basit bi çözümdü ama başka bişeyden bahsediyo olabilirsin.

TWEETY demiş ki:
wark1nq demiş ki:
ServerList ten bakınca birserverda en fazla 3004 kişi gördüm.Premium alanlar servera giriş yaptıklarında premiumsuz biri dc olup premiumlu onun yerini mi alıyor ?

evet aynen öyle oluyor Wink

Eğer yanlış bilmiyorsam yanılıyorsun. Mesela bu serverın 3100 kişilik kapasitesi varsa 2990 olunca server a nonpremium user ların girişi kesiliyor ve sadece premium userlar girebiliyor. Ben başka bi forumda okumuştum daha mantıklı geldi. Ama bu kapasite 3100 de 3101 olamaz eğer öyle bi durum olursa dc olabilir hmm

serwer kapasiteleri 3000 dir fakat 3000 ustune cikar bunu nedenide premiumlu userlerin serwerler dolu olsada girmeleridir.fakat serwer hemen bir kisiyi dc ederek durumu duzenler ama genelde 3004 3005 lerde oluyo serwerler.benim merak ettigim 4000 5000 premiumlu userin serwere ayni anda girmesi sonucu nolucagi :lol: kapasite 3000 gostersede bunun enaz 1.5 katini destekliyodur serwerler .sınırda degildir yani kapasite. bunun nedenide premiumsuz userlere de premium aldirmaktir.gercekten cok etkili bir yontem

Merhabalar Sro ya yeni başladım ve şu an Full int kılıç kalkancı char kasıyorum(yanlışlıkla 1 kere strye verdim Razz ) charımdan memnunum fakat merak uyandıran bi soru aklıma takıldı lwl1yatır ve lwl 1 batır skillerini açtım Fire imbunemle vurdugumda yatır + batırın toplamı kendi lwlime kadar upladığım nukeden fazla hasar veriyor üstelik biceon master 26 da ve fire in phy. arttırıcı bufflarının hepsi kapalı olmasına rağmen şimdi ben lwl 70 den sonra srt ye abansam bu toplam ne kadar artar strciler lwl 42 iken en fazla yatır + batır toplamında kaç vurur? yazımdanda belli olduğu gibi kafam baya karıştı yardımcı olursanız sevinirim Full int Sworder Yatır batırla dahamı çok damage veriyor yoksa

Natortura demiş ki:
Merhabalar Sro ya yeni başladım ve şu an Full int kılıç kalkancı char kasıyorum(yanlışlıkla 1 kere strye verdim Razz ) charımdan memnunum fakat merak uyandıran bi soru aklıma takıldı lwl1yatır ve lwl 1 batır skillerini açtım Fire imbunemle vurdugumda yatır + batırın toplamı kendi lwlime kadar upladığım nukeden fazla hasar veriyor üstelik biceon master 26 da ve fire in phy. arttırıcı bufflarının hepsi kapalı olmasına rağmen şimdi ben lwl 70 den sonra srt ye abansam bu toplam ne kadar artar strciler lwl 42 iken en fazla yatır + batır toplamında kaç vurur? yazımdanda belli olduğu gibi kafam baya karıştı yardımcı olursanız sevinirim Full int Sworder Yatır batırla dahamı çok damage veriyor yoksa
önceLıkLe Türkiye'nin en kapsamlı SilkroadOnline sitesi olan http://www.extraloob.com a hosgeldın kardesım extraokk
1. Str ciler senin vurudugun skıllerın aynısın da senden cok daha dusuk vururlar bunun nedeni senın full ınt olman.
2.Su anda yatır-batır herhangı bı monstere cok hasar verebılır ama ılerleyen lwl erde ve yenı acılan ınt skıllerınde yatır-batıra gerek duymayabılırsın cunkı int skiilleri ile damage i daha fazla vurmaya baslıyacaksın.
3. 70 den sonra STR vermene sıddetle karsı cıkarım cunkı emegıne yazık etmıs olursun .. hımmm str acıgını ne yapacagım dıye sorarsan bunuda itemLErine basacagın özellıkler ve ++ LAr ile kapatabılırsın ..

NOT=inanmassınız ama kendisi beni SRO ya buLaştıran insandır .. ama tekrar onu SRO ya cevırdım ve sıtemızı önerdım .. HosgeLdın Kardesım MehmetALi[MaLi] extraokk

Natortura demiş ki:
Çok teşekkür ederim bünyamin
ÖnemLi değiL kardeşim görevimiz .. Aklına takılan baska yerler olursa ben ve EXL grubuna sorabıLırsın ellerınden gelen cabayı sarfedeceklerıne emınım .. zaten coqu sorunun cevabı hazır sadece Lınkı bulmakta sorun yasayabılırsın o sorunuda Arama bölumunden gıderebılırsın Razz

BEn oyuna giremiyorum arkadaşlar oyun kapalı Odluğunda bir yazı çıkıyo ya O yazı geliyo start tuşu aktif olmuyo yeniden sro indirem dedim silkroad sitesinede giremiyorum Ne yapmam gerek yArdımcı olabilecek var mı

Benim bi sorum var ben eşşeklil ettim 30 lwl forceye verdim ve mutlaka skill resetleme yapmam lazım 30 lwl skili nasıl reslerim??? daha dogrusu ugrasılır mı o kadar reslemeyle ve tahminen ne kadar para gider ?

Dampyre

Buralıyım
dj_shark demiş ki:
Benim bi sorum var ben eşşeklil ettim 30 lwl forceye verdim ve mutlaka skill resetleme yapmam lazım 30 lwl skili nasıl reslerim??? daha dogrusu ugrasılır mı o kadar reslemeyle ve tahminen ne kadar para gider ?
Force skilleri de açık mı?

fsm

rank8
evet bi soruda benden :) astral ekleyip +4 olan svordumu +5-6 vs denemek istedim 48 silkti sanırım 8 lvl 8 deglarelerde kullanılan bitane aldım ama basamıyorum abi sorun nerde sanki olcakmış gibi parlıyor yarım kalıyor 72 lvl shild içinde deneyeyim istedim olmayınca +3 oda gerekli degil suana ama ondada olmadı hadi bakalım şimdi acaba neden . yannış seyi almışsın gitmiş 48 silk demeyinde :))

ya sro da şidre nasıl değişio bi yardım edin lütfen yoksa çharım çalınabilir acilen lütfen !!!!!! Sad(((((((((((

Charıma Giremiyorum Gizli Soru Ve Email İle Sifremi Degistiremiyorum Bu Metinceki Acıklamayla Bir İlgisi Varmı Tşk

İlk Acıklamaları...

Hello. This is JOYMAX.COM.

Recently there are a growing number of users who get stolen their account.
To prevent the loss of accounts, we strongly recommend that you should keep the list below in your mind.

-Do not purchase Silk through the use of Paypal accounts or credit cards that you DO NOT OWN.
-Do not have someone else purchase silk in your place.
-Never reveal your account login information to anyone else.
-Change your password at least once a month.
-Install and undate an anti virus program.

In addition, some of our users think got hacked in this case but it was stolen their account.

Please keep your personal information and checking it every time.

Thank you.Hello. This is JOYMAX.COM.

Recently there are a growing number of users who get stolen their account.
To prevent the loss of accounts, we strongly recommend that you should keep the list below in your mind.

-Do not purchase Silk through the use of Paypal accounts or credit cards that you DO NOT OWN.
-Do not have someone else purchase silk in your place.
-Never reveal your account login information to anyone else.
-Change your password at least once a month.
-Install and undate an anti virus program.

In addition, some of our users think got hacked in this case but it was stolen their account.

Please keep your personal information and checking it every time.

Thank you.

2. Acıklamaları.
Hello. This is JOYMAX.COM

Now JOYMAX.COM is temporary unavailable to change password.

We will update our password changing system to help our users prevent the loss of account.

It is scheduled to end at 10/30/2007.

However it is not a basic solution to protect your account’s security.

So please keep your personal information safely and checking it every time.

Thank you.

fsm demiş ki:
evet bi soruda benden :) astral ekleyip +4 olan svordumu +5-6 vs denemek istedim 48 silkti sanırım 8 lvl 8 deglarelerde kullanılan bitane aldım ama basamıyorum abi sorun nerde sanki olcakmış gibi parlıyor yarım kalıyor 72 lvl shild içinde deneyeyim istedim olmayınca +3 oda gerekli degil suana ama ondada olmadı hadi bakalım şimdi acaba neden . yannış seyi almışsın gitmiş 48 silk demeyinde :))

şimdi kareşim tam anlıyamadım astralmı tutmuyo diyosun yoksa +5 mi yapamadım diyosun. neyse ben şöle diyim astral kesin tutar tutmama şansı yok.(tabi degrene göre 8degre silaha 8 degre astral) ama +5 gene senin şansına kalmış ilada otutacak diye bişe yok. yanarsa basarken anca +4 de kalmasını sağlıyo.

fsm

rank8
Dust demiş ki:
fsm demiş ki:

şimdi kareşim tam anlıyamadım astralmı tutmuyo diyosun yoksa +5 mi yapamadım diyosun. neyse ben şöle diyim astral kesin tutar tutmama şansı yok.(tabi degrene göre 8degre silaha 8 degre astral) ama +5 gene senin şansına kalmış ilada otutacak diye bişe yok. yanarsa basarken anca +4 de kalmasını sağlıyo.
olayı orendimya astral alayım diirek silaha basayım yokmus :)) bide immprtal alıp basıyorsun once sonra astral yani 48 silk immortal sonra bi 48 silk daha astral bazı itemlerde immor yaratıktan dustugunde oluyor demekki 48 silk tasarruf için bu itemlere yogunlaşcaz :)

arkadaşlar öncelikle merhaba ben uzun bi aradan sonra sro ya yeniden başladım ama bi çok şey değişmiş bk kaç şey sorcam müsade ederseniz

1- birileriyle konuşurken veya pm atarken satırın sonuna kadar yazdım zaman daha sonra belirli bi süre boyunca hiç bişey yazamıyorum
2-bu gün bi adamla partiye girdim adam dw den janghana devamlı ışınlanıyodu merak ettim baktım ve ne göreym trade atının üztünde gelip gidip furuyo mal taşıyo bu nasıl oluyo bi bilgisi olan varmı ?

Dampyre

Buralıyım
öncelikle hoş geldin diyorum..
1. sorunu bilmiyorum hiç bana olmadı
2. İlginç ben olmaz diye biliyorum Rolling Eyes

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt